A A A

13 października zobaczymy nowego iPhone’a

7 października 2020, 08:30
Wyczekiwany telefon Apple’a ma obsługiwać superszybką łączność 5G.
13 października zobaczymy nowego iPhone’a

iPhone 12 zabłyśnie na wirtualnym wydarzeniu

Debiut najnowszego telefonu producenta z Cupertino nastąpi 13 października br. Sprzęt ma mieć numerek 12 w nazwie i być podobny do iPhone'a Pro.

Główną funkcją urządzenia będzie obsługa superszybkiej łączności bezprzewodowej 5G.

 

Kolejne wydarzenie online

Prezentacja iPhone'a 12 odbędzie się podczas wirtualnego wydarzenia organizowanego przez Apple'a. Transmitowane będzie ono za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Analitycy oczekują, że jesienna premiera telefonu wiązać się będzie z masowymi zakupami tego sprzętu. Badanie przeprowadzone przez firmę Decluttr pokazuje, że aż 53% respondentów planuje zakup tegorocznego iPhone'a, choć nie ze względu na obsługę 5G (42% nawet nie wie o tej funkcji).

 

Obsesja aktualizacji

Jak twierdzi Liam Howley, dyrektor marketingu Decluttr, obsesyjna potrzeba aktualizacji posiadanego sprzętu i dysponowania najnowszym modelem to zachowanie od wielu lat napędzane przed producentów urządzeń. Konsumenci wciąż gotowi są płacić za funkcje i cechy sprzętu, których nie potrzebują i zazwyczaj nie używają.

fot. Pixabay


Barbara Blaczkowska
Tagi: Apple, iPhone
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto