A A A

3-gramowe słuchawki od Sony

3 grudnia 2014, 14:30
Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży słuchawki dokanałowe SONY, które ważą zaledwie 3 g. Wyposażone w 9 mm przetworniki akustyczne oferują czyste brzmienie i dużą moc reprodukowanych basów.
3-gramowe słuchawki od Sony

Sony MDR-EX110AP to słuchawki dokanałowe, które nadają się dla użytkowników smartfonów, tabletów lub innych playerów mp3. Lekki przewód o długości 1,2 m dodatkowo zaopatrzony w regulator długości jest trwały i odporny na uszkodzenie, a niska waga (3 g), sprawia, że możemy zupełnie nie poczuć ich na głowie.

Wyposażone w 9 mm przetwornik akustyczny o mocy 103 mW o paśmie przenoszenia od 5 do 24 000 Hz, oferują czysty dźwięk. Dzięki systemowi Beat Response Control poradzą sobie z reprodukcją najmocniejszych partii basowych, co szczególnie powinni docenić miłośnicy współczesnego brzmienia.

Jeśli jesteśmy użytkownikami smartfonów z systemem Android możemy łatwo zwiększyć ich funkcjonalność i korzystać z pilota oraz mikrofonu umiejscowionego na przewodzie. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość prowadzenia rozmów bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora Impakt, wynosi 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto