A A A

AMD wprowadza procesory Ryzen 3

28 lipca 2017, 10:00
Firma AMD wprowadziła dziś na rynek dwa modele przystępnych procesorów dla komputerów stacjonarnych – AMD Ryzen 3 1300X i 1200.
AMD wprowadza procesory Ryzen 3

Dzięki czterem fizycznym rdzeniom procesory Ryzen 3 zapewniają przewagę w przetwarzaniu wielowątkowym w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych, a także imponującą wydajność w grach. Użytkownicy, którzy cenią sobie wolność w dostosowywaniu ustawień i podkręcaniu, będą tym bardziej zadowoleni, że Ryzen 3, tak jak i inne modele tej marki, są zupełnie odblokowane. I tak jak modele wyższych serii Ryzen 3 korzystają z zaawansowanych rdzeni „Zen" oraz technologii SenseMI, która m.in. potrafi uczyć się tego, jak użytkownik wykorzystuje swój komputer optymalizując procesy obliczeniowe oraz dostosowując taktowanie rdzeni. Oba procesory są sprzedawane w zestawie z systemami chłodzenia Wraith Stealth, które są doceniane za parametry swojej pracy.

Ceny:

Ryzen 3 1300X: 4 rdzenie, 4 wątki, 3,5 GHz / 3,7 GHz - 129 USD (~579 zł)

Ryzen 3 1200: 4 rdzenie, 4 wątki, 3,1 GHz / 3,4 GHz - 109 USD (~489 zł)

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto