A A A

AMD wprowadza procesory Ryzen 3

28 lipca 2017, 10:00
Firma AMD wprowadziła dziś na rynek dwa modele przystępnych procesorów dla komputerów stacjonarnych – AMD Ryzen 3 1300X i 1200.
AMD wprowadza procesory Ryzen 3

Dzięki czterem fizycznym rdzeniom procesory Ryzen 3 zapewniają przewagę w przetwarzaniu wielowątkowym w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych, a także imponującą wydajność w grach. Użytkownicy, którzy cenią sobie wolność w dostosowywaniu ustawień i podkręcaniu, będą tym bardziej zadowoleni, że Ryzen 3, tak jak i inne modele tej marki, są zupełnie odblokowane. I tak jak modele wyższych serii Ryzen 3 korzystają z zaawansowanych rdzeni „Zen" oraz technologii SenseMI, która m.in. potrafi uczyć się tego, jak użytkownik wykorzystuje swój komputer optymalizując procesy obliczeniowe oraz dostosowując taktowanie rdzeni. Oba procesory są sprzedawane w zestawie z systemami chłodzenia Wraith Stealth, które są doceniane za parametry swojej pracy.

Ceny:

Ryzen 3 1300X: 4 rdzenie, 4 wątki, 3,5 GHz / 3,7 GHz - 129 USD (~579 zł)

Ryzen 3 1200: 4 rdzenie, 4 wątki, 3,1 GHz / 3,4 GHz - 109 USD (~489 zł)

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościZapisz swoje tłumaczenia
27 lutego 2020
Już niebawem Tłumacz Google'a usunie całą historię tłumaczeń zapisaną lokalnie.

Z PayPala wyciekały pieniądze
26 lutego 2020
Przyczyną kradzieży był błąd integracji PayPala z Google Play. Przestępcy wykorzystali tę lukę do dokonywania nieautoryzowanych transakcji.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto