A A A

Acer zapowiedział TravelMate Timeline 8481T

26 sierpnia 2011, 11:51
Acer zapowiedział TravelMate Timeline 8481T

Firma Acer rozszerza swoją ofertę o nowego notebooka – TravelMate Timeline 8481T.

Ważący niespełna 1,7 kg notebook wyposażony został w obudowę grubości zaledwie 23 mm wykonaną z magnezu i aluminium. Dzięki zastosowaniu bardzo cienkiej ramki, twórcom udało się zmieścić 14-calowy wyświetlacz LCD w konstrukcji odpowiadającej 13 calom. Wszystko w celu jak największego zminimalizowania zarówno wagi jak i wymiarów urządzenia.

Wnętrze notebooka stanowi procesor Core i5 drugiej generacji wraz z zintegrowanym układem graficznym Intel HD 3000 oraz z maksymalnie 8 GB pamięci DDR3. W dodatkowym wyposażeniu znajdziemy dysk twardy o pojemności do 320 GB, moduły Gigabit Ethernet, WiFi i Bluetooth a nawet skaner linii papilarnych. Zawarte technologie przeciwwstrząsowe lub szyfrujące ważne dokumenty z pewnością przydadzą się w czasie podróży.

Dzięki zastosowaniu 8-komorowego akumulatora PowerSmart, TravelMate Timeline 8481T zapewnia nawet do 13 godzin pracy bez podłączenia do prądu.

Premiera sklepowa TravelMate Timeline 8481T została zapowiedziana na początek września. Cena urządzenia wyniesie około 1000 dolarów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto