A A A

Aktualizacja Windowsa 10 z poważnym błędem

17 lutego 2020, 09:00
U części użytkowników Windowsa 10 po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji z pulpitu zniknęły pliki.
Aktualizacja Windowsa 10 z poważnym błędem

Użytkownicy Windowsa 10 skarżą się na błędy występujące po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji systemu, oznaczonej symbolem KB4532693. Powoduje ona błędy polegające na ukrywaniu profilów użytkowników i znikaniu plików z pulpitu. Zdarzają się też przypadki wczytywania przez system innego konta niż wybrane podczas logowania.

Zainstalowanie aktualizacji prawdopodobnie powoduje u niektórych przywrócenie domyślnych ustawień menu Start i pulpitu. Na szczęście pliki nie są usuwane, tylko ukrywane.

Problem najprawdopodobniej polega na tym, że wykorzystywany przez system podczas instalacji profil tymczasowy nie zawsze deaktywuje się po zakończeniu procesu. Z tego powodu Windows 10 nie może wczytać zawartości profilu użytkownika po instalacji. Microsoft już pracuje nad naprawą problemu, warto więc wstrzymać się jeszcze parę dni z instalacją uaktualnienia.

fot. Pixabay


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto