A A A

Baptiste – 30. postać w Overwatch już na serwerze testowym

28 lutego 2019, 13:30
Baptiste to elitarny sanitariusz uzbrojony w arsenał eksperymentalnych urządzeń leczących. Bohater jest już dostępny na publicznym serwerze testowym na PC.
Baptiste – 30. postać w Overwatch już na serwerze testowym

Biografia
Prawdziwe dane: Jean-Baptiste Augustin
Wiek: 36 lat
Zajęcie: Sanitariusz
Baza operacyjna: Tortuga, Haiti (dawniej)
Przynależność: Koalicja Karaibska (dawniej), Szpon (dawniej)

Zdolności
Miotacz Biotyczny - ta broń Baptiste'a strzela seriami po trzy pociski i umożliwia graczom, którzy zapanują nad jej odrzutem i wykażą się celnością, zadawanie znacznych obrażeń wrogom. Służy również jako urządzenie medyczne i miota pociskami, które leczą sojuszników znajdujących się blisko miejsca trafienia.

Impuls Regeneracyjny - Baptiste aktywuje intensywny impuls regeneracyjny, który leczy jego i pobliskich sojuszników z upływem czasu.

Pole Nieśmiertelności - Baptiste uruchamia urządzenie tworzące pole, które utrzymuje sojuszników przy życiu. Generator pola można zniszczyć.

Matryca Wzmacniająca (superzdolność) - Baptiste tworzy matrycę, która podwaja siłę przelatujących przez nią pocisków - zarówno tych zadających obrażenia wrogom, jak i leczących sojuszników.

Egzobuty (zdolność pasywna) - Baptiste może skoczyć wyżej, jeżeli najpierw przykucnie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto