A A A

Będą problemy z paczkomatami

13 sierpnia 2020, 09:10
Zaplanowane przez firmę InPost prace serwisowe spowodują utrudnienia w korzystaniu z paczkomatów.
Będą problemy z paczkomatami

Paczkomaty firmy InPost w najbliższy weekend będą działać w ograniczonym zakresie.

Spółka poinformowała, że zaplanowała przeprowadzenie prac serwisowych, które rozpoczną się 15 sierpnia o godz. 6.00 i potrwają do 17 sierpnia do godz. 2.00.

 

Co wolno, a co nie

W czasie trwania prac będzie można odebrać przesyłki umieszczone w paczkomatach przed rozpoczęciem zaplanowanej przerwy serwisowej (podając kod odbioru, wyświetlając otrzymany kod QR albo korzystając z aplikacji InPost Mobile).

Przesyłki z etykietami utworzonymi przed rozpoczęciem przerwy technicznej nie będą umieszczane w paczkomatach. W czasie trwania prac nie da się m.in. tworzyć przesyłek w paczkomatach i Punktach Obsługi Paczek, przygotowywać etykiet z wykorzystaniem usługi „Szybkie nadania", korzystać z usług „Lodówkomaty", „Paczka w weekend", „Urząd 24" ani przekierowywać paczek.

Podczas prac serwisowych nie będą aktualizowane statusy paczek na stronie WWW, w chatbocie ani w aplikacji InPost Mobile. Osoby oczekujące na przesyłkę otrzymają kody odbioru po zakończeniu przerwy.

Terminy odbioru paczek, okresy ważności etykiet, kodów zwrotu oraz obowiązywania toku reklamacji zostaną wydłużone o czas trwania prac serwisowych.

fot. InPost


Adam Wiśniewski
Tagi: aplikacje
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPierwszy iPhone
24 września 2020
Tym razem na pożółkłych kartkach gości pierwszy smartfon wyprodukowany przez Apple'a.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto