A A A

Będą problemy z paczkomatami

13 sierpnia 2020, 09:10
Zaplanowane przez firmę InPost prace serwisowe spowodują utrudnienia w korzystaniu z paczkomatów.
Będą problemy z paczkomatami

Paczkomaty firmy InPost w najbliższy weekend będą działać w ograniczonym zakresie.

Spółka poinformowała, że zaplanowała przeprowadzenie prac serwisowych, które rozpoczną się 15 sierpnia o godz. 6.00 i potrwają do 17 sierpnia do godz. 2.00.

 

Co wolno, a co nie

W czasie trwania prac będzie można odebrać przesyłki umieszczone w paczkomatach przed rozpoczęciem zaplanowanej przerwy serwisowej (podając kod odbioru, wyświetlając otrzymany kod QR albo korzystając z aplikacji InPost Mobile).

Przesyłki z etykietami utworzonymi przed rozpoczęciem przerwy technicznej nie będą umieszczane w paczkomatach. W czasie trwania prac nie da się m.in. tworzyć przesyłek w paczkomatach i Punktach Obsługi Paczek, przygotowywać etykiet z wykorzystaniem usługi „Szybkie nadania", korzystać z usług „Lodówkomaty", „Paczka w weekend", „Urząd 24" ani przekierowywać paczek.

Podczas prac serwisowych nie będą aktualizowane statusy paczek na stronie WWW, w chatbocie ani w aplikacji InPost Mobile. Osoby oczekujące na przesyłkę otrzymają kody odbioru po zakończeniu przerwy.

Terminy odbioru paczek, okresy ważności etykiet, kodów zwrotu oraz obowiązywania toku reklamacji zostaną wydłużone o czas trwania prac serwisowych.

fot. InPost


Adam Wiśniewski
Tagi: aplikacje
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto