A A A

Bezprzewodowe głośniki Xblitz

26 sierpnia 2020, 08:50
Marka Xblitz wprowadza nową linię głośników Bluetooth.
Bezprzewodowe głośniki Xblitz

Tercet egzotyczny

Polska firma Xblitz opracowała trzy nowe urządzenia Bluetooth. Modele Harmony, Glow i Joy odtwarzają dźwięki z portu USB, kart micro SD i przez AUX. Każde urządzenie wyróżnia się innym dodatkiem.

 

Xblitz Harmony

To model, którego wyróżnikiem jest funkcja budzenia ulubioną muzyką. Z przodu głośnik ma wyświetlacz LCD, który wskazuje aktualną godzinę. Xblitz Harmony ma dwa głośniki o łącznej mocy 12 W. Sprzęt wyposażono w oświetlenie LED i wbudowany akumulator o pojemności 2200 mAh, zapewniający osiem godzin grania. Wymiary głośnika to 106x68x205 mm, a jego waga to 0,75 kg. Cena Xblitz Harmony wynosi 170 zł.

 

Xblitz Glow

 

Ten model o mocy 10 W cechuje się odpornością na zachlapania i kurz. Za sprawą akumulatroa o pojemności 2200 mAh można korzystać z głośnika maksymalnie osiem godzin. Wymiary urządzenia to 177x83x45 mm, a jego waga to 0,58 kg. Funkcyjne przyciski pozwalają na szybką zmianę oświetlenia, regulację głośności, a także odtwarzanie. Xblitz Glow kosztuje 150 zł.

 

Xblitz Joy

Ten model wyróżnia się "grą świateł" dostosowującą się do odtwarzanej melodii. Głośnik ma wbudowany subwoofer. Akumulator o pojemności 1800 mAh po pełnym naładowaniu starcza na 6–10 godzin pracy. Wymiary głośnika to 79x69x176mm, a waga 0,48 kg. Za Xblitz Joy trzeba zapłacić 100 zł.

fot. Xblitz

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Firefox 82 do wzięcia
21 października 2020
Fundacja Mozilla przygotowała kolejną wersję swojej przeglądarki WWW.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto