A A A

Bezprzewodowe głośniki dla iPada

3 października 2011, 12:32
Bezprzewodowe głośniki dla iPada

Firma JBL zaprezentowała nowy zestaw głośnikowy JBL On Tour iBT.

Zestaw On Tour iBT łączy się z urządzeniami marki Apple poprzez bezprzewodowe łącze Bluetooth, obsługując przy tym standardy A2DP oraz AVRCP. Dodatkowo głośniki zostały wyposażone w cztery pełno zakresowe przetworniki Odyssey oraz wbudowany mikrofon, umożliwiający wykonywanie rozmów standardowych lub FaceTime (na czas trwania rozmowy muzyka zostanie automatycznie zatrzymana).

Wraz z głośnikami, użytkownicy otrzymają w pełni regulowaną podstawkę pod iPada oraz złącze USB pozwalające na ładowanie urządzeń marki Apple.

Zestaw waży około pół kilograma oraz jest zasilany czterema paluszkami typu AA co zapewnia do pięciu godzin słuchania muzyki. Cena JBL On Tour iBT wynosi 150 dolarów. Produkt jest już dostępny do kupienia.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto