A A A

Bixby - asystent Samsunga pojawi się na innych smartfonach

6 kwietnia 2017, 07:10
Bixby, nowy asystent głosowy Samsunga, ma być dostępny nie tylko dla posiadaczy nowych smartfonów z serii Galaxy.
Bixby - asystent Samsunga pojawi się na innych smartfonach

Wraz z Galaxy S8 i Galaxy S8+, Samsung oficjalnie zaprezentował również asystenta działającego w oparciu o AI. Według firmy, jest on jedną z głównych zalet najnowszych smartfonów z serii S. Bixby jest póki co dostępny wyłącznie na Galaxy S8 i Galaxy S8+, ale nieoficjalnie asystent został zaimplementowany też w Galaxy S7, Galaxy S7 Edge i kliku innych starszych urządzeniach marki Samsung.


Okazuje się, że do obsługi Bixby wystarczy tak naprawdę jedynie smartfon z Androidem 7.0. Użytkownicy forum XDA zainstalowali Bixby w smartfonie Galaxy S7 i podzielili się instrukcją, która z powodzeniem została wykorzystana przez innych. Większości udało się bez problemu uruchomić asystenta, który oferował pełną funkcjonalność.

Pojawiły się również głosy od paru osób, którym nie działały wybrane funkcje, przede wszystkim w zakresie obsługi głosowej.

Przypomnijmy, że w Polsce funkcjonalność Bixby jest mocno ograniczona ze względu na brak polskiej obsługi głosowej.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto