A A A

Boombox iMT810 od firmy Altec Lansing

20 września 2011, 10:43
Boombox iMT810 od firmy Altec Lansing

Altec Lansing wprowadził cyfrowy boombox MIX iMT810 przeznaczony dla osób poszukujących mocnego wsparcia dla swoich iPod’ów i iPhone’ów.

Nowy wyspecjalizowany MIX daje szersze wsparcie urządzeniom audio, m.in. dzięki certyfikacji do pracy z iPhone 4. Boombox Mix iMT810 zachował funkcjonalny, profesjonalny wygląd z akcentami i uchwytami z matowego aluminium. Podświetlany, jasno niebieski ekran LCD pozwala na ponadstandardową personalizację, po włączeniu wyświetla ścieżki utworów, informację o pracy urządzenia i stanie baterii.

„Cyfrowy boombox MIX przeznaczony jest dla użytkowników, którzy poszukują niezrównanego designu i niesamowitego dźwięku z solidnym basem” - mówi Steve Schlangen, Senior Product Manager w Altec Lansing. „Nowy iMT810 jest niezwykle imponującym i wszechstronnym urządzeniem audio, które zapewnia niespotykanie mocny dźwięk” – dodaje.

MIX nakręca imprezę dostosowując muzę do rytmu zabawy, dźwięk wypełnia całe wnętrze, dzięki specjalnie zaprojektowanym narożnym, wysoko i średniotonowym głośnikom. Duży, 5,25 calowy subwoofer i 5,25 calowy niskotonowy, pasywny głośnik dostarczają naturalnie brzmiący bas, dodatkowo wzbogacony o mocne uderzenie, które zapewnia technologia XdB.

Cyfrowy, siedmiozakresowy krektor graficzny dźwięku pozwala miłośnikom muzyki na szybkie dostosowanie brzmienia do swoich preferencji i smaku. Wierny swoim korzeniom tkwiącym w stylistyce retro boombox, może być podłączony do stałego zasilania lub pracować do 30 godzin zasilany przez osiem baterii R20/D, co pozwala na swobodne odtwarzanie muzyki na zewnątrz.

Po podłączeniu do zasilacza sieciowego, MIX automatycznie ładuje zadokowanego iPhone’a czy iPod’a i wyłącza ładowanie podczas pracy z baterii. Boombox pozwala na miksowanie muzyki, dając możliwość podłączenia dwóch innych urządzeń poprzez dodatkowe gniazda wejściowe, jak również pozwala na odtwarzanie muzyki z wbudowanego radia FM. W zestawie znajduje się pilot zapinany na karabińczyk, po to by nie zgubił się podczas imprezy. Po zabawie można go umieścić w specjalnie przeznaczonym dla niego miejscu w obudowie urządzenia.

Stworzony do iPod’a, posiadający certyfikat Apple do pracy z iPhone’m, MIX jest odporny na zakłócające sygnały pochodzące z telefonów GSM. Blokuje odbiór szumów emitowanych przez iPhone’a i inne mobilne urządzenia. Automatycznie zatrzymuje lub wznawia odtwarzanie muzyki w czasie przeprowadzania rozmowy telefonicznej bez konieczności przełączania iPhone’a w tryb samolotowy.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto