A A A

Caliber – shooter twórców World of Tanks

8 sierpnia 2019, 17:20
Wargaming anonsuje Caliber. W tym shooterze refleks to nie wszystko...
Caliber – shooter twórców World of Tanks

Studio Wargaming (World of Tanks, World of Warships) anonsuje Caliber – projekt powstały w kooperacji z 1C Game Studios. Gra ma być pierwszym pecetowym FPS-em w portfolio firmy przeznaczonym dla odbiorcy powyżej 16. roku życia.

Podczas zabawy gracze zostaną podzieli na czteroosobowe drużyny złożone z operatorów reprezentujących następujące klasy: Szturm, Wsparcie, Medyk, Snajper.

Podczas zabawy będziemy wykonywać kolejne misje walcząc drużynowo przeciwko oponentom kontrolowanym przez AI lub innych graczy. Caliber zawierać będzie oddziały: rodzimy GROM, amerykański Navy SEALs i niemieckie Kommando Spezialkräfte. W grze zadbano o wierne oddanie szczegółów związanych z umundurowaniem i uzbrojeniem poszczególnych jednostek.

Twórcy podkreślają, że będzie to strzelanka, w której kluczowy będzie nie czas reakcji, lecz taktyka. Daty premiery jeszcze nie podano. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych podczas targów gamescom 2019, które rozpoczną się 24 sierpnia w Kolonii.

fot. Wargaming


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościW to mi graj
21 listopada 2019
NZXT prezentuje swój pierwszy zestaw audio dla graczy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto