A A A

Caliber – shooter twórców World of Tanks

8 sierpnia 2019, 17:20
Wargaming anonsuje Caliber. W tym shooterze refleks to nie wszystko...
Caliber – shooter twórców World of Tanks

Studio Wargaming (World of Tanks, World of Warships) anonsuje Caliber – projekt powstały w kooperacji z 1C Game Studios. Gra ma być pierwszym pecetowym FPS-em w portfolio firmy przeznaczonym dla odbiorcy powyżej 16. roku życia.

Podczas zabawy gracze zostaną podzieli na czteroosobowe drużyny złożone z operatorów reprezentujących następujące klasy: Szturm, Wsparcie, Medyk, Snajper.

Podczas zabawy będziemy wykonywać kolejne misje walcząc drużynowo przeciwko oponentom kontrolowanym przez AI lub innych graczy. Caliber zawierać będzie oddziały: rodzimy GROM, amerykański Navy SEALs i niemieckie Kommando Spezialkräfte. W grze zadbano o wierne oddanie szczegółów związanych z umundurowaniem i uzbrojeniem poszczególnych jednostek.

Twórcy podkreślają, że będzie to strzelanka, w której kluczowy będzie nie czas reakcji, lecz taktyka. Daty premiery jeszcze nie podano. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych podczas targów gamescom 2019, które rozpoczną się 24 sierpnia w Kolonii.

fot. Wargaming


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto