A A A

Chrome dla Windows 7 otrzyma poprawki

14 stycznia 2020, 08:00
Firma Google zapowiada, że jeszcze przez 18 miesięcy będzie wspierać swoją przeglądarkę w wersji dla Windows 7.
Chrome dla Windows 7 otrzyma poprawki

Dzisiaj (14 stycznia) Microsoft przestaje wspierać system Windows 7 – pomagające chronić komputer aktualizacje oprogramowania nie będą już dostarczane z witryny Windows Update.

Jednocześnie firma Google zapowiedziała, że użytkownicy przeglądarki Chrome, którzy nie zmienili systemu operacyjnego na nowszą wersję, będą wciąż otrzymywać poprawki bezpieczeństwa do browsera. Koncern z Mountain View obiecuje, że wsparcie techniczne dla Chrome'a dostosowanego do działania w środowisku Windows 7 będzie zapewniane jeszcze przez „minimum 18 miesięcy od momentu zakończenia cyklu życia systemu Microsoftu, co najmniej do 15 lipca 2021 roku".

Podobną obietnicę firma Google złożyła w 2014 roku – wówczas dotyczyła ona wsparcia technicznego Chrome'a w wersji dla Windows XP. Cykl życia systemu zakończył się w kwietniu, zaś poprawki do przeglądarki dostarczano jeszcze przez kolejne 24 miesiące, aż do kwietnia 2016 r.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto