A A A

Comfort Curve Keyboard 3000 - klawiatura, która ulży nadgarstkom

15 czerwca 2011, 10:11
Comfort Curve Keyboard 3000 - klawiatura, która ulży nadgarstkom

Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000, to najnowsza klawiatura firmy Microsoft o ergonomicznym kształcie, zapewniającym wygodną i naturalną pozycję dla nadgarstków.

Wyprofilowany design jest efektem trwających trzy lata badań i testów, w trakcie których oceniano, za pomocą specjalnych czujników, w jaki sposób podczas pisania układają się dłonie, nadgarstki i przedramiona użytkowników.

Wyprofilowana i wygięta w łuk klawiatura charakteryzuje się wybrzuszeniem pod kątem 6 stopni, a zatem w najbardziej naturalnej dla nadgarstków pozycji. Zapewnia to komfort, nawet podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Seria Comfort Curve Microsoftu, dzięki tym walorom zdobyła ogromną popularność – na świecie sprzedano już ponad 10 milionów egzemplarzy klawiatur z tej linii. Zmieniając kształt klawiatury, Microsoft zadbał, aby przyszli użytkownicy nie mieli problemów z przystosowywaniem się do zmienionego układu klawiszy - w Comfort Curve 3000 mają one tradycyjny kształt i rozmieszczenie.

Powierzchnia klawiatury pokryta jest połyskującą warstwą, podkreślającą nowoczesny wygląd urządzenia. Wąski kształt i niewielkie rozmiary sprawiają, że nie zajmuje ona dużo miejsca na biurku.

Klawiatura Comfort Curve 3000 będzie dostępna w sierpniu 2011 roku. Objęta zostanie trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta. Jej cena wyniesie ok. 59 złotych.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto