A A A

Cooler Master CK550 – klawiatura mechaniczna dla graczy

20 czerwca 2018, 08:00
Klawiatury mechaniczne zyskują na popularności, głównie wśród graczy. Cooler Master rozszerza swoją ofertę w tej właśnie kategorii sprzętu nowym modelem: CK550.
Cooler Master CK550 – klawiatura mechaniczna dla graczy

Nie jest niczym odkrywczym, że o popularności urządzeń peryferyjnych w znacznym stopniu decydują design i jakość wykonania. W przypadku CK550 postawiono na stonowany design, bez udziwnień, za to wyraźnie komunikujący solidność urządzenia. Efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie wykończenia ze szczotkowanego aluminium.

Podświetlenie w nowym Cooler Master CK550 jest realizowane osobno dla każdego klawisza. To pozwala zaplanować, z użyciem oprogramowania producenta, właściwie dowolny układ iluminacji klawiatury. Do dyspozycji jest 16,7 miliona kolorów. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by utworzyć wielobarwną mozaikę, jak i podkreślające stonowany design samej klawiatury subtelne, jednobarwne podświetlenie.

Solidne przełączniki to podstawa działania klawiatury mechanicznej. Te zamontowane w Cooler Master CK550 to switche produkcji firmy Gateron, charakteryzujące się wytrzymałością na poziomie 50 milionów przyciśnięć na klawisz. CK550 pojawi się w wersjach z przełącznikami czerwonymi, niebieskimi i brązowymi. Na polski rynek trafi najpierw model wyposażony w najszybsze, czerwone switche.

Jak powiedział Bryant Nguyen, szef działy peryferiów w Cooler Master "naszym celem dla CK550 i CK552 jest zaoferowanie profesjonalnej, pełnowymiarowej klawiatury mechanicznej dla graczy z kluczowymi elementami specyfikacji, które cenią gracze, bez poświęcania jakości produktu. Nasi fani otrzymają najważniejsze elementy do rywalizacji na najwyższym poziomie - a przy okazji ubrane w atrakcyjną formę". W Polsce CK550 pojawi się na sklepowych półkach w połowie lipca w cenie około 410 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto