A A A

Corsair - chłodzenie All in One H60

23 marca 2018, 09:05
Corsair zaprezentował nowy model chłodzenia wodnego typu All in One - H60. Co oferuje ten sprzęt dla graczy?
Corsair - chłodzenie All in One H60

H60 swoim wyglądem dostosowuje się do projektów chłodzeń AiO zaprezentowanych przez Corsair podczas targów CES 2018 w Las Vegas - H115i PRO oraz H150i PRO. Nasadka na bloku wodnym posiada srebrne wykończenie oraz logotyp Corsair podświetlany przez LED-y w białym kolorze. Wyciszona bloko-pompka ze zoptymalizowanym wirnikiem zwiększa przepływ cieczy efektywnie odprowadza ciepło z procesora na zewnątrz obudowy komputera. H60 posiada 120-milimetrowy, kompaktowy wentylator, który można zainstalować na dowolnych szynach montażowych o długości 120mm.

Oznacza to, że posiadacz H60, niezależnie od preferencji, umieści swoje nowe chłodzenie AiO w dowolnej obudowie Corsair. Obrotowe złączki, gumowe węże oraz czytelna instrukcja obsługi ułatwiają budowę lub aktualizację platformy użytkownika.

Wentylator PWM z serii SP, będący częścią zestawu, został dostosowany tak, aby zapewnić ciche działanie oraz obfity przepływ powietrza. Co więcej, łącząc się z wybranym sterownikiem w oprogramowaniu Corsair Link, istnieje możliwość precyzyjnego dostosowania prędkości PWM SP120 - od 600 do 1 700 obrotów na minutę. Pozwala to  dostosować moc chłodzenia w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Po otworzeniu opakowania z H60 oczom użytkownika ukażą się uchwyty, które umożliwiają montaż nowego produktu Corsair w gniazdach procesorów AM4, LGA 1151 oraz LGA 2066. Sprawia to, że odświeżony model H60 jest kompatybilny z najnowszymi CPU od AMD i Intel. Ponadto, zestaw nie wymaga od użytkownika posiadania dodatkowych narzędzi do instalacji a sam proces montażu trwa zaledwie kilka minut.

Corsair Hydro Series H60 zostało objęte kompleksową, 5-letnią gwarancją producenta.

Cena na polskim rynku wyniesie około 299 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto