A A A

Corsair - chłodzenie All in One H60

23 marca 2018, 09:05
Corsair zaprezentował nowy model chłodzenia wodnego typu All in One - H60. Co oferuje ten sprzęt dla graczy?
Corsair - chłodzenie All in One H60

H60 swoim wyglądem dostosowuje się do projektów chłodzeń AiO zaprezentowanych przez Corsair podczas targów CES 2018 w Las Vegas - H115i PRO oraz H150i PRO. Nasadka na bloku wodnym posiada srebrne wykończenie oraz logotyp Corsair podświetlany przez LED-y w białym kolorze. Wyciszona bloko-pompka ze zoptymalizowanym wirnikiem zwiększa przepływ cieczy efektywnie odprowadza ciepło z procesora na zewnątrz obudowy komputera. H60 posiada 120-milimetrowy, kompaktowy wentylator, który można zainstalować na dowolnych szynach montażowych o długości 120mm.

Oznacza to, że posiadacz H60, niezależnie od preferencji, umieści swoje nowe chłodzenie AiO w dowolnej obudowie Corsair. Obrotowe złączki, gumowe węże oraz czytelna instrukcja obsługi ułatwiają budowę lub aktualizację platformy użytkownika.

Wentylator PWM z serii SP, będący częścią zestawu, został dostosowany tak, aby zapewnić ciche działanie oraz obfity przepływ powietrza. Co więcej, łącząc się z wybranym sterownikiem w oprogramowaniu Corsair Link, istnieje możliwość precyzyjnego dostosowania prędkości PWM SP120 - od 600 do 1 700 obrotów na minutę. Pozwala to  dostosować moc chłodzenia w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Po otworzeniu opakowania z H60 oczom użytkownika ukażą się uchwyty, które umożliwiają montaż nowego produktu Corsair w gniazdach procesorów AM4, LGA 1151 oraz LGA 2066. Sprawia to, że odświeżony model H60 jest kompatybilny z najnowszymi CPU od AMD i Intel. Ponadto, zestaw nie wymaga od użytkownika posiadania dodatkowych narzędzi do instalacji a sam proces montażu trwa zaledwie kilka minut.

Corsair Hydro Series H60 zostało objęte kompleksową, 5-letnią gwarancją producenta.

Cena na polskim rynku wyniesie około 299 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: Corsair
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Coraz częstsze ataki DDoS na firmy
20 maja 2018
Z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym...


Uniwersalny selfie stick
19 maja 2018
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto