A A A

Czytnik PER5162WEN od Prestigio - kobieca biblioteka

2 listopada 2011, 14:10
Czytnik PER5162WEN od Prestigio - kobieca biblioteka

Marka Prestigio przedstawiła czytnik PER5162WEN – biały e-book, prezentujący bardzo kobiecy design.

Czytnik marki Prestigio posiada 6 -calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x600 pikseli. E-book korzysta z technologii E-Ink, która zapewnia ekranowi wygląd podobny do zwykłego papieru i w analogiczny sposób odbija światło padające na powierzchnię ekranu. Dodatkowo ekran nie ulega zniekształceniu podczas dotykania i przerzucania stron, a w celu zwiększenia wydajności, zaprojektowano go w taki sposób, aby pobierał energię jedynie przy zmianie obrazu.

Urządzenie zostało wzbogacone o funkcję mające uatrakcyjnić jego obsługę. Do takich opcji należą choćby wbudowany odtwarzacz plików muzycznych czy radio FM. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w takie praktyczne aplikacje, jak zegar, kalendarz, notes czy słownik. Zestaw usług oferowanych przez czytnik uzupełniają gry wraz z G-sensorem.

Inną opcją jest adapter Wi-Fi, który sprawia, że czytnik ma sprawdzać się jako sprzęt mobilny umożliwiający połączenie z siecią i korzystanie z funkcji Internetu. E-book PER5162WEN posiada wbudowaną pamięć o wielkości 2GB, a także możliwość instalacji dodatkowych kart pamięci: 32GB MicroSD i MicroSDHC.

Producent zapewnia, że ze względu na swój design i delikatny biały kolor, urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla kobiet. Do zestawu dołączone są m.in. słuchawki oraz elegancki skórzany pokrowiec.

Cena: 899 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto