A A A

Czytniki e-książek BeBook i BeBook mini

18 lutego 2010, 14:38
Czytniki e-książek BeBook i BeBook mini

Firma iSource poszerzyła swoją ofertę o urządzenie BeBook, czyli czytnik e-książek. Waży 220 gram, mieści się w kieszeni, a  jest w stanie pomieścić od 1 000 do 4 000 tysięcy książek, gazet, dokumentów do pracy oraz nośników audio.

Czytnik Beebook potrafi odczytać wiele różnych formatów, takich jak pdf, doc, txt, rtf, html, djvu, chm, fb2, wolf, mp3, png, tiff, gif, jpg i bmp.
System wyświetlania za pomocą tuszu elektronicznego oferuje taki sam komfort czytania jak na papierze, na 6-calowym ekranie. Urządzenie jest oszczędne, jego czas pracy pozwoli przeczytać do 7 000 stron. Co więcej, Beebook posiada możliwość zaznaczania stron, powiększania czcionki tekstu, odczytu pionowego lub poziomego oraz wyświetlania obrazów.

 

Dzięki funkcji TTS (text to speach), automatycznie odczytuje treść zapisaną w formie tekstu i automatycznie przechodzi do kolejnej strony. Dzięki TTS nie trzeba rezygnować z czytania wciągającej powieści, np. podczas prowadzenia samochodu. Co ważne funkcja ta ułatwia także naukę języków obcych. Cena urządzenia to 1 199 zł.

Książki w wersji Mini

Bebook mini to mniejszy brat Bebooka, mini dzięki mniejszemu ekranowi 5 cali jest jeszcze lżejszy, zgrabniejszy i bardziej poręczny. Dzięki możliwości konwertowania tekstu z pionu do poziomu czytanie jest również komfortowe jak w modelu 6-calowym.  Tusz e-ink Vizplex do złudzenia przypomina tusz w prawdziwej książce. Jego cena to 949 zł.

 

Urządzenie dostępne jest u wybranych partnerów iSource. Kupując je w zestawie znajduje się również kabel USB oraz słuchawki.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto