A A A

Darmowa aktualizacja do Office 2010 dobiega końca

6 września 2010, 15:07
Darmowa aktualizacja do Office 2010 dobiega końca

Program Gwarancji Technologii Office 2010 powoli dobiega końca. Daje on kwalifikującemu się użytkownikowi możliwość pobrania z sieci bezpłatnej aktualizacji do wersji 2010 zakupionego pakietu.

Gwarancja Technologii obejmuje zarówno zakupione pełne pakiety Microsoft Office 2007, jak również pojedyncze programy wchodzące w ich skład oraz Microsoft Project 2007 i Microsoft Visio 2007. Program daje wszystkim kwalifikującym się użytkownikom prawo pobrania z witryny Microsoft produktu w wersji 2010 bez dodatkowych opłat. Cały program jest prowadzony poprzez dedykowaną stronę internetową, a produkty są udostępniane w formie plików do pobrania.

Korzystając z programu Gwarancji Technologii użytkownicy zyskują nie tylko bezpłatną aktualizację pakietu do wersji 2010, ale również programy, których nie posiadali w swoich starszych wersjach. Przykładowo, uaktualnieniem dla najbardziej podstawowych wersji pakietu 2007, czyli Office Basic lub Office Standard jest Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm. Zatem przy aktualizacji użytkownicy otrzymują dodatkowo odpowiednio trzy lub dwa programy wchodzące w skład wersji 2010.

Aby skorzystać z programu Gwarancji Technologii Offcie 2010 należy:

  • Najpóźniej do 30 września br. nabyć i aktywować pakiet Office 2007 (lub nowy komputer z preinstalowanym pakietem Office 2007).
  • Posiadać konto Windows Live ID.
  • Zgłosić się do programu i w przypadku pozytywnej weryfikacji, pobrać oprogramowanie w wersji 2010 przed 31 października br. ze strony www.office.com/techg.

Więcej informacji na temat programu i warunków znajduje się na polskojęzycznej stronie: www.office.com/techg.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Sterowniki USB pełne błędów
28 maja 2020
Badacze odkryli pokaźną liczbę błędów w sterownikach USB dostarczanych przez systemy Linux, macOS i Windows.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto