A A A

Desktopowa wersja Twittera z nowym rozszerzeniem

13 listopada 2019, 10:20
Trwają testy zakładki „Connect" i drzewka dialogowego.
Desktopowa wersja Twittera z nowym rozszerzeniem

Technologiczna blogerka Jane Manchun Wong udostępniła na swoim Twitterze screeny z odkrytych nowych funkcjonalności testowanych na desktopowej wersji platformy społecznościowej. Twitter wkrótce być może wprowadzi do sekcji zakładek opcję „Connect", która ułatwi użytkownikom dotarcie do interesujących ich treści.

Docelowo dzięki sekcji „Connect" społeczność Twittera ma zyskać łatwiejszy dostęp do kont osób, których profile mogą być interesujące ze względu na podobieństwo do dotychczas lajkowanych treści. Poza tym w zakładce widoczne mają być osoby, które użytkownik może znać lub chcieć poznać.

Ponadto Jane zauważyła rozszerzenie polegające na układzie odpowiedzi podobnym do tego na stronie Reddit – drzewkowy system dyskusji pozwoli łatwo zorientować się, kto komu odpowiedział i w jakim kierunku toczy się dany wątek.

Zmiany te są na razie niedostępne dla ogółu użytkowników, nie wiadomo również, kiedy zostaną wprowadzone do użytku globalnego.

fot. Jane Manchun Wong (Twitter)

 

 

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto