A A A

Dla Tindera nie ma granic

25 maja 2020, 08:05
Dzięki tej aplikacji będziesz mógł bezpłatnie poznać ludzi z całego świata.
Dla Tindera nie ma granic

Pandemia nie przeszkadza w szukaniu miłości.

Tinder to niejedyna aplikacja randkowa, która odnotowuje wzrost zainteresowania przez pandemię koronawirusa. Podobnie jest także w przypadku OkCupid i Coffee Meets Bagel. Właściciele Tindera postanowili pomóc ludziom pozostającym w domach i umożliwić im szukanie partnerów mimo zamkniętych granic.

 

Konto premium nie będzie potrzebne

W czasach, gdy randki w realu są utrudnione, platforma chce umożliwić użytkownikom bezpłatne przeglądanie profili z całego świata. Do tej pory było to możliwe tylko w wersji premium w ramach funkcji Paszport. Ze względu na epidemię firma już w kwietniu zwolniła użytkowników z opłat. Teraz rozpoczyna testowanie bezpłatnej funkcji. W planach jest umożliwienie korzystania z tego trybu wszystkim osobom, które mają konto na Tinderze.

Pomysł zniesienia barier geograficznych pojawił się już wcześniej, jednak pandemia przyspieszyła podjecie tej decyzji. Zanim jednak faktycznie wszyscy będą mogli korzystać z funkcji bezpłatnego przeglądania profili osób z innych krajów, może upłynąć jeszcze trochę czasu.

fot. PublicDomainPictures – Pixabay


Dominika Gorgosz
Tagi: Tinder
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto