A A A

Dodatkowa zawartość do South Park: The Fractured But Whole

20 grudnia 2017, 07:20
Ubisoft oraz South Park Digital Studios ogłosiły, że DLC „Niebezpieczny Holopokład” jest już dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC.
Dodatkowa zawartość do South Park: The Fractured But Whole

Pełen wyzwań „Niebezpieczny holopokład" teleportuje gracza do zupełnie nowych miejsc w miasteczku South Park. Czekają tam starcia przygotowane przez Kumpli Wolności. Dostęp do lokacji zyskujemy w bazie Kumpli Wolności, wchodząc w interakcję z terminalem niebezpiecznego holopokładu. Wraz z drużyną superbohaterów zostaniemy przeniesieni na miejsce holograficznych starć. Coraz trudniejsze walki sprawdzą umiejętności każdego superbohatera do maksimum. W wyzwaniach zmierzymy się z różnymi przeciwnikami z gry, takimi jak Król Krab, nakoksowani gliniarze, Rodzynkowa Rebeka czy ciocia Sheila. Za zwycięstwa otrzymamy przedmioty i kostiumy, których można też użyć w trakcie alternatywnych przejść gry.

Przepustka sezonowa South Park: Fractured But Whole zawiera „Niebezpieczny holopokład" oraz nadchodzący dodatek, „From Dusk Till Casa Bonita", nowy wątek fabularny, w którym gracze sprzymierzą się z Szopem i Mysterionem, aby pokonać demoniczną obecność w Casa Bonita, a także „Bring the Crunch" oraz nową fabułę i zupełnie nową klasę superbohatera.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto