A A A

Elon Musk chce rzucić pracę

11 grudnia 2021, 13:20
Jakie plany na życie ma szef Tesli i Neuralinka?
Elon Musk chce rzucić pracę

Zawód: influencer

„Myślę o rzuceniu pracy i zostaniu pełnoetatowym influencerem" – napisał na Twitterze najbogatszy człowiek świata (według rankingu Bloomberga). Elon Musk twierdzi, że „byłoby miło mieć trochę więcej wolnego czasu, a nie tylko pracować dzień i noc, od momentu, kiedy budzę się do chwili, kiedy idę spać przez 7 dni w tygodniu".

Wiele wskazuje na to, że ekscentryczny miliarder planuje życiową rewolucję. W zeszłym miesiącu zapytał swoich fanów na Twitterze, czy powinien sprzedać 10 procent własnych udziałów jako producent samochodów elektrycznych. Większość followersów przytaknęła. Od tego czasu Musk sprzedał akcje warte prawie 12 miliardów dolarów.

Z kolei w ostatnich miesiącach Amerykanin zaczął wyprzedawać należące do niego luksusowe posiadłości (warte grubo ponad 100 milionów dolarów) i zamieszkał w mobilnym, kompaktowym domku o powierzchni 35 metrów kwadratowych w Starbase.

Czym nas jeszcze zaskoczy Elon Musk?

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto