A A A

Genesis wprowadza nowe słuchawki

24 listopada 2017, 10:00
Marka Genesis poszerza swoją ofertę o kolejny model słuchawek : Radon 720. Jego wyróżnikami mają być m.in. duże głośniki czy zaawansowany soft.
Genesis wprowadza nowe słuchawki

Radon 720 korzysta z systemu Virtual 7.1, którego mocną stroną ma być przestrzenne rozchodzenie się dźwięku. Inną zaletą słuchawek, którą chwali się Genesis, są duże przetworniki 50 mm, nauszniki izolujące dźwięki z tła, a także czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Wszystkie te cechy mają sprawić, iż Radon 720 doskonale nadaje się do gier i słuchania muzyki.

Producent przekonuje, że zadbał również o to, by jego słuchawki były wygodne. Wspomniane już nauszniki mają być bardzo miękkie, to samo tyczy się też opaski umieszczonej pod pałąkiem. Wszystko to oparte jest o trwałą, metalową konstrukcję. Radon 720 posiada także długi kabel w oplocie - solidny i odporny na przetarcia.

Zdaniem Genesis mocną stroną Radon 720 ma być zaawansowane oprogramowanie, dzięki któremu użytkownik może modyfikować czerwone podświetlenie LED, a także wpływać na brzmienie urządzenia. Prócz tego na słuchawce znajduje się regulator głośności.

Słuchawki Radon 720 kosztują około 199 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto