A A A

Głośnik i power bank w jednym

20 grudnia 2017, 12:00
DGM 2 w 1 to zarówno aluminiowy głośnik jak i power bank. Urządzenie będzie dostępne w Auchan w cenie 99,90 zł.
Głośnik i power bank w jednym

- Głośnik jest idealnym gadżetem dla wielbicieli muzyki. Mocna bateria o pojemności 4000 mAh umożliwia korzystanie z niego przez kilka godzin. Dodatkowo funkcja power banka pozwala w każdej chwili podładować nasz telefon. Dzięki temu urządzenie to z powodzeniem można wykorzystywać zarówno w domu, jak i w czasie wyjazdów. - mówi Krystian Zieliński, odpowiedzialny za dział sprzedaży DGM w Polsce.

Muzyka może być przesyłana do głośnika BA-10 bezprzewodowo przez Bluetooth w wersji 4.2. Można także włożyć do niego kartę micro SD z wybraną playlistą. Wbudowane wejście AUX (3.5mm) przydaje się, jeśli używany odtwarzacz muzyczny nie obsługuje technologii Bluetooth. Wystarczy wówczas podłączyć do niego przewód audio i można swobodnie słuchać ulubionych piosenek.

Głośnik jest także power bankiem o pojemności pojemności 1000 mAh, co pozwala zasilić o około 20% dowolne urządzenia ładowane z portu USB. Model BA-10 jest niewielkich wymiarów (180 x 70 x 65 mm), więc swobodnie można go ze sobą zabrać na wyjazd. Urządzenie obsługuje dodatkowo połączenia głosowe.

Moc głośnika to 5 W, dzięki czemu można cieszyć się dobrymi dźwiękami w określonej odległości od źródła muzyki. Pasmo przenoszenia to 50 - 18KHz.

Głośnik będzie dostępny w Auchan w cenie 99,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto