A A A

Google rozpoczął testy Play Passa

1 sierpnia 2019, 10:10
Google testuje usługę Play Pass. Subskrybenci w ramach jednej opłaty uzyskają dostęp do setek aplikacji.
Google rozpoczął testy Play Passa

Na usługę Apple Arcade (abonament zapewniający dostęp do pakietu gier na urządzeniach z system iOS) Google odpowiedział własną ofertą. Firma rozpoczęła właśnie testy Play Passa. Usługę oficjalnie zapowiedziano już w zeszłym miesiącu, ale aż do teraz wiedzieliśmy o niej niewiele.

Android Cental informuje, że subskrybenci otrzymają dostęp do katalogu złożonego z setek aplikacji premium. W odróżnieniu od Apple Arcade, w paczce znajdziemy nie tylko gry (w tym znane tytuły pokroju Stardrew Valley), ale też programy użytkowe. Interesujące jest to, że na liście znalazły się wymagające dodatkowej subskrypcji aplikacje do strumieniowania muzyki.

Oprócz tego abonament zapewnia korzystanie ze wszystkich programów bez reklam. Za wszystko trzeba na razie zapłacić niespełna 5 dolarów (ok. 20 zł) za miesiąc. Po upływie testów opłata może dodatkowo wzrosnąć. Nim sięgniemy po portfel, Google oferuje 10 darmowe dni na próbę.

fot. Google


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Rusza certyfikacja Wi-Fi 6
16 września 2019
Organizacja Wi-Fi Alliance rozpoczyna certyfikowanie urządzeń zgodnych ze standardem 802.11ax.Gracz ukarany więzieniem za swating
16 września 2019
Jeden z graczy Call of Duty zrewanżował się koledze za przegraną, nasyłając na niego oddział SWAT. "Dowcip" skończył się śmiercią...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto