A A A

Google usuwa rzadko wykorzystywane funkcje Chrome'a

2 września 2019, 13:20
Podręczne menu do zarządzania kartami w przeglądarce Google'a zostanie uproszczone.
Google usuwa rzadko wykorzystywane funkcje Chrome'a

Google planuje wprowadzić drobne zmiany w opcjach, które pojawiają się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy paska kart w przeglądarce Chrome. Nie jest to funkcja, o której wie każdy użytkownik, ale korzystający z niej na co dzień z pewnością odczują pewne braki.

Testerzy zauważyli, że w najnowszej wersji przeglądarki dla programistów zniknęły następujące funkcje: nowa karta, zamknij inne karty, ponownie otwórz zamknięte okno, dodaj wszystkie karty do zakładek. To opcje teoretycznie rzadko wykorzystywane, ale – jak twierdzi serwis ZDNet – ostatnia próba ich usunięcia spowodowała na tyle duży protest, że firma wycofała się ze zmian. Aż do teraz.

Oczywiście jest to na razie wersja testowa, niewykluczone więc, że Google jeszcze zmieni zdanie. Warto pamiętać, że wymienione polecenia można łatwo wywołać za pomocą skrótów klawiszowych.

fot. Google

 


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto