A A A

HTC Desire 20 pro w sprzedaży w Polsce

13 sierpnia 2020, 14:50
Premiera smartfonu odbyła się w rzeczywistości wirtualnej.
HTC Desire 20 pro w sprzedaży w Polsce

Nietypowa premiera

Premiera smartfonu HTC Desire 20 pro w Polsce po raz pierwszy odbyła się w rzeczywistości wirtualnej. W specjalnie przygotowanym na tę okazję audytorium, spotkali się dziennikarze z całej Polski oraz goście z Wielkiej Brytanii i Tajwanu, korzystając z zestawów VR Vive Cosmos, Vive Pro, Vive Cosmos Elite, Vive Focus i Vive Focus Plus. Konferencja odbyła się w aplikacji VR Vive Sync z dodatkową transmisją na żywo w komunikatorze Teams.

 

Smartfon HTC

HTC Desire 20 pro ma zupełnie inną konstrukcję niż reszta modeli firmy. Zgodnie z tym, co prezentował koncern, nowy wygląd smartfonu ma sprawić, że urządzenie da większe pole widzenia i będzie pewniej leżeć w dłoni. Wrażenia wizualne zapewni 6,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080x2340 Full HD z wąskimi ramkami, o proporcjach ekranu 19,5:9. Dodatkowo smartfon wyposażono w baterię 5000 mAh, gniazda minijack 3,5 mm i microSD do rozszerzania pamięci masowej oraz 6 GB RAM/128 GB ROM.

Specyfikacja HTC Desire 20 pro

 

Nowy aparat

HTC Desire 20 pro został wyposażony w system pięciu obiektywów, który składa się z przedniego o rozdzielczości 25 Mpix oraz czterech tylnych, ułożonych w jednej linii z aparatem o rozdzielczości 48 megapikseli i jasności f/1.8. Do tego ultraszerokokątny, 118-stopniowy obiektyw pozwala łatwo fotografować szerokie kadry, a 40-milimetrowy obiektyw skonstruowano do wykonywania dużych zbliżeń i rejestrowania detali. Ostatnie "szkło" odpowiada za dynamiczny efekt bokeh.

Dzięki czterem aparatom HTC Desire 20 pro ma umożliwić też rejestrowanie ruchomego obrazu w rozdzielczości 4K.

Urządzenie zadebiutuje w Polsce w wersji kolorystycznej onyksowa czerń w cenie 1400 zł.

fot. HTC

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto