A A A

Harman Kardon Enchant 1300 – soundbar o mocnym brzmieniu

19 grudnia 2018, 10:00
Marka Harman Kardon zaprezentowała soundbar Enchant 1300. Urządzenie wyposażone jest w 13 kanałów z technologią MultiBeam Surround Sound oraz automatyczną kalibrację.
Harman Kardon Enchant 1300 – soundbar o mocnym brzmieniu

Dzięki wbudowanej funkcji Google Chromecast wysokiej jakości muzykę można odtwarzać strumieniowo za pomocą Wi-Fi z ponad 200 serwisów streamingowych. Harman Kardon Enchant 1300 posiada interfejs HDMI oraz jest zgodny z najnowszą technologią 4K i HDR10. Harman Kardon Enchant 1300 to 13-kanałowy soundbar typu All-in-One.

Technologia MultiBeam pozwala uzyskać pełny efekt dźwięku przestrzennego z jednego soundbara. Szczegółowe brzmienie dobiega z różnych punktów w pomieszczeniu. Daje to zupełnie nową jakość podczas oglądania ulubionych programów w telewizji, słuchania muzyki, grania w gry oraz oglądania filmów.

Automatyczna kalibracja MultiBeam (AMC) to możliwość regulacji brzmienia soundbara pod kątem najlepszego efektu dźwięku przestrzennego w oparciu o rozkład i umeblowanie pokoju. Dodatkowo soundbar umożliwia programowanie przycisków oraz wygodną regulację wielu ustawień. Zgodność z pilotem zdalnego sterowania telewizora zapewnia wygodę używania pilota do telewizora do obsługi soundbara.

Technologia Bluetooth 4.2 pozwala bezprzewodowo przesyłać muzykę za pomocą smartfona lub tabletu. Natomiast wbudowana funkcja Chromecast zapewnia odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości z ponad 200 serwisów online za pomocą sieci Wi-Fi.

Harman Kardon Enchant 1300 dostępny jest w kolorze czarnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nadchodzi PSD2
13 września 2019
Od 14 września br. zmienią się zasady korzystania z usług bankowych.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto