A A A

HiFiMAN MegaMini - audiofilski dźwięk w niewielkiej obudowie

26 stycznia 2017, 10:00
RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek odtwarzacz przenośny MegaMini - tańszą wersję słynnego odtwarzacza SuperMini.
HiFiMAN MegaMini - audiofilski dźwięk w niewielkiej obudowie

MegaMini idzie za ciosem i oferuje najważniejsze zalety SuperMini w cenie o prawie 40 procent niższej. Urządzenie podobnie jak jego starszy brat to w dalszym ciągu najmniejszy audiofilski odtwarzacz na rynku wykonany z jednego obrabianego maszynowo płata stopu lekkich metali. Waży raptem 69 gram - niewiele więcej od przenośnych słuchawek dokanałowych. Do tego obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików, w tym DSD64.Oferuje 15 godzin ciągłej pracy i moc wystarczającą aby wysterować dowolne przenośne słuchawki dynamiczne - zarówno dokanałowe jak i nauszne, oraz wybrane planarne np HE-400s.

MegaMini kontynuuje filozofię obsługi urządzeń przenośnych zapoczątkowaną w modelach serii HM. Opiera się ona o fizyczne przyciski, które pozwalają na korzystanie z urządzenia bez patrzenia w ekran, co jest krytyczne w przypadku, gdy uprawiamy sport lub przemieszczamy się w zatłoczonym mieście. Kolejną korzyścią z rezygnacji z ekranu dotykowego są dużo mniejsze zakłócenia dźwięku oraz oszczędności w zużytej energii. A to wszystko dla jak najniższych zniekształceń THD, które w przypadku MegaMini wynoszą tylko 0.08 procenta.

Najważniejsze cechy:

- front i obramowanie wykonane z jednego płata aluminium

- super energooszczędny wyświetlacz OLED o podwyższonym kontraście

- system operacyjny Taichi 2.0

- zniekształcenia THD: 0.08%

- obsługa pamięci microSD do 256GB

- odtwarzane formaty: WAV, FLAC, AIFF, APE, MP3, OGG, AAC, WMA, ALAC oraz DSD64 (DSF, DFF)


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto