A A A

HoloLens 2 jeszcze w tym roku w Microsoft Store

21 maja 2020, 10:20
Nowy zestaw słuchawkowy będzie wprowadzany do sprzedaży w kolejnych krajach.
HoloLens 2 jeszcze w tym roku w Microsoft Store

Zestaw słuchawkowy z technologią rzeczywistości mieszanej

Microsoft zamierza w tym roku rozpocząć sprzedaż swojego zestawu Hololens 2 w kolejnych 15 krajach. Jesienią będzie do kupienia dla chętnych w Holandii, Szwajcarii, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Belgii, Portugalii, Polsce, Singapurze, Korei Płd., Hongkongu i Tajwanie.

 

Latem w Microsoft Store

Od lata br. zestaw Hololens 2 pojawi się też w sklepie Microsoft Store wraz z urządzeniami Surface, konsolami Xbox oraz innymi produktami i akcesoriami firmy.

HoloLens 2 to zestaw słuchawkowy wykorzystujący tzw. rzeczywistość mieszaną. Dziś i jutro (21–22 maja) Microsoft organizuje cyfrowe wydarzenie poświęcone tej technologii – Mixed Reality Dev Days. Prawdopodobnie więc będzie ona znajdowała coraz szersze zastosowanie w projektowanych i rozwijanych urządzeniach.

Zestaw słuchawkowy od jesieni 2019 r. sprzedawany jest w Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Irlandii, Nowej Zelandii, Japonii, Wielkiej Brytanii i USA. Firma kieruje ten produkt głównie do klientów korporacyjnych i programistów. Cena urządzenia to obecnie 3500 dolarów (ok. 14 500 zł).

fot. Microsoft

 


Barbara Blaczkowska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościHuawei znika z Wielkiej Brytanii
1 grudnia 2020
Od 2023 roku w brytyjskim operatorom nie będzie wolno używać sprzętu chińskiego koncernu w kluczowych częściach sieci.

Predator Thronos Air już w Europie
30 listopada 2020
Pierwsze egzemplarze ekskluzywnego fotela dla graczy dotarły na stary kontynent. Mało kto go kupi, ale specyfikacja robi wrażenie.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto