A A A

Honor z aktualizacją Gaming+

1 marca 2019, 15:00
W trakcie Mobile World Congress, marka Honor zaprezentowała zawartość aktualizacji HONOR Gaming+. Poza rozwiązaniami podnoszącymi wydajność układu graficznego oferuje ona również lepszą jakość i rozdzielczość obrazu w grach.
Honor z aktualizacją Gaming+

Aktualizacji towarzyszy ekosystem aplikacji aparatu TOF 3D, które rozpoczynają nową erę rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Honor View20, który światową premierę miał w ubiegłym miesiącu, wyposażono w aż pięć innowacyjnych technologii. Są to: tylny aparat o rozdzielczości 48 Mpix, przedni osadzony w wyświetlaczu aparat o rozdzielczości 25 Mpix, wykonany w 7-nanometrowym procesie technologicznym procesor Kirin 980 AI, potrójna wspomagana sztuczną inteligencją antena Wi-Fi oraz obudowa z nanopowłoką Aurora. Korzystając z opartej na sztucznej inteligencji analityki predyktywnej, HONOR Gaming+ optymalizuje obciążenie procesora, podnosi wydajność układu graficznego i pozwala cieszyć się grami w najwyższej rozdzielczości. Dzięki tym zdobyczom technologicznym View20 wznosi się na wyżyny możliwości w grach mobilnych.

Aktualizacja Gaming+ podnosi wydajność energetyczną SOC o 20,34%. Znajdziemy w niej najnowszy sterownik układu graficznego Mali-G76, który optymalizuje transkodowanie obrazu i usprawnia zarządzanie procesami równoległymi. Sterownik ogranicza także duplikowanie komend i stopień przerysowań GPU oraz przyspiesza przepływ danych między CPU, GPU i RAM. Procesor graficzny będzie obsługiwał innowacyjną, bazującą na sztucznej inteligencji technologię szeregowania modulacji częstotliwości.

Technologia analizuje w czasie rzeczywistym częstotliwość i jakość odtwarzanego obrazu oraz dotknięcia wyświetlacza, dzięki czemu przewiduje obciążenie procesora i zapobiega spadkom wydajności urządzenia. Dokładność analizy predyktywnej nowej technologii z AI podczas grania jest o 30% większa od dokładności tradycyjnych technologii. Inny proces czuwa z kolei nad optymalizacją współpracy procesora i układu graficznego z korzyścią dla jakości obrazu i energooszczędności urządzenia. Po instalacji aktualizacji HONOR Gaming+ gry będą wyświetlane w wyższej rozdzielczości i w szerszej palecie barw, a obraz zyska większy kontrast i jaskrawość.

Już wkrótce na View20 będzie można grać również w Fortnite Vulkan. Popularne tytuły, takie jak QQ Speed czy Arena of Valor zostały już zoptymalizowane pod kątem wysokiej rozdzielczości. Posiadacze HONOR View20 mogą już cieszyć się większą szczegółowością i wyrazistością wyświetlanego obrazu.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto