A A A

Honor z aktualizacją Gaming+

1 marca 2019, 15:00
W trakcie Mobile World Congress, marka Honor zaprezentowała zawartość aktualizacji HONOR Gaming+. Poza rozwiązaniami podnoszącymi wydajność układu graficznego oferuje ona również lepszą jakość i rozdzielczość obrazu w grach.
Honor z aktualizacją Gaming+

Aktualizacji towarzyszy ekosystem aplikacji aparatu TOF 3D, które rozpoczynają nową erę rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Honor View20, który światową premierę miał w ubiegłym miesiącu, wyposażono w aż pięć innowacyjnych technologii. Są to: tylny aparat o rozdzielczości 48 Mpix, przedni osadzony w wyświetlaczu aparat o rozdzielczości 25 Mpix, wykonany w 7-nanometrowym procesie technologicznym procesor Kirin 980 AI, potrójna wspomagana sztuczną inteligencją antena Wi-Fi oraz obudowa z nanopowłoką Aurora. Korzystając z opartej na sztucznej inteligencji analityki predyktywnej, HONOR Gaming+ optymalizuje obciążenie procesora, podnosi wydajność układu graficznego i pozwala cieszyć się grami w najwyższej rozdzielczości. Dzięki tym zdobyczom technologicznym View20 wznosi się na wyżyny możliwości w grach mobilnych.

Aktualizacja Gaming+ podnosi wydajność energetyczną SOC o 20,34%. Znajdziemy w niej najnowszy sterownik układu graficznego Mali-G76, który optymalizuje transkodowanie obrazu i usprawnia zarządzanie procesami równoległymi. Sterownik ogranicza także duplikowanie komend i stopień przerysowań GPU oraz przyspiesza przepływ danych między CPU, GPU i RAM. Procesor graficzny będzie obsługiwał innowacyjną, bazującą na sztucznej inteligencji technologię szeregowania modulacji częstotliwości.

Technologia analizuje w czasie rzeczywistym częstotliwość i jakość odtwarzanego obrazu oraz dotknięcia wyświetlacza, dzięki czemu przewiduje obciążenie procesora i zapobiega spadkom wydajności urządzenia. Dokładność analizy predyktywnej nowej technologii z AI podczas grania jest o 30% większa od dokładności tradycyjnych technologii. Inny proces czuwa z kolei nad optymalizacją współpracy procesora i układu graficznego z korzyścią dla jakości obrazu i energooszczędności urządzenia. Po instalacji aktualizacji HONOR Gaming+ gry będą wyświetlane w wyższej rozdzielczości i w szerszej palecie barw, a obraz zyska większy kontrast i jaskrawość.

Już wkrótce na View20 będzie można grać również w Fortnite Vulkan. Popularne tytuły, takie jak QQ Speed czy Arena of Valor zostały już zoptymalizowane pod kątem wysokiej rozdzielczości. Posiadacze HONOR View20 mogą już cieszyć się większą szczegółowością i wyrazistością wyświetlanego obrazu.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTMTG ma szefa
9 grudnia 2021
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto