A A A

Hublot Big Bang - pierwszy smartwatch z Wear OS

24 marca 2018, 10:10
Model o nazwie Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia to oficjalny zegarek tegorocznych mistrzostw świata. To także pierwszy smartwatch z Wear OS, nową wersją Android Wear.
Hublot Big Bang - pierwszy smartwatch z Wear OS

Zostaną w niego wyposażeni wszyscy sędziowie i będzie posiadał specjalne funkcje, które ułatwią arbitrom pracę. Mowa między innymi o wibracjach i powiadomieniach podczas gdy piłka przekroczy linię końcową lub linię bramkową.

Jeśli chodzi o parametry, wyświetlacz zegarka to AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli. Na pokładzie pracuje najnowsza wersja systemu Google - Wear OS.

Za wydajność odpowiada procesor Intel Atom Z34XX, a bateria ma pojemność 410 mAh. Na liście wyposażenia znajdziemy też komplet modułów łączności: Bluetooth i WiFi.

Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia zostanie wyprodukowany w dokładnie 2018 egzemplarzach i posłuży nie tylko sędziom. Zegarek będzie można kupić w wolnej sprzedaży, a jego cena wyniesie 5200 dolarów.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto