A A A

Hublot Big Bang - pierwszy smartwatch z Wear OS

24 marca 2018, 10:10
Model o nazwie Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia to oficjalny zegarek tegorocznych mistrzostw świata. To także pierwszy smartwatch z Wear OS, nową wersją Android Wear.
Hublot Big Bang - pierwszy smartwatch z Wear OS

Zostaną w niego wyposażeni wszyscy sędziowie i będzie posiadał specjalne funkcje, które ułatwią arbitrom pracę. Mowa między innymi o wibracjach i powiadomieniach podczas gdy piłka przekroczy linię końcową lub linię bramkową.

Jeśli chodzi o parametry, wyświetlacz zegarka to AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli. Na pokładzie pracuje najnowsza wersja systemu Google - Wear OS.

Za wydajność odpowiada procesor Intel Atom Z34XX, a bateria ma pojemność 410 mAh. Na liście wyposażenia znajdziemy też komplet modułów łączności: Bluetooth i WiFi.

Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia zostanie wyprodukowany w dokładnie 2018 egzemplarzach i posłuży nie tylko sędziom. Zegarek będzie można kupić w wolnej sprzedaży, a jego cena wyniesie 5200 dolarów.

 


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto