A A A

Hykker Power Bank 4800 mAh już dziś w Biedronce

25 stycznia 2018, 10:00
Power Bank 4800 mAh marki Hykker to przenośny akumulator w metalowej obudowie. Pozwoli naładować smartfon, aparat fotograficzny i wiele innych małych sprzętów RTV w awaryjnych sytuacjach. Produkt dostępny jest od dziś w Biedronce, w cenie 29,99 zł.
Hykker Power Bank 4800 mAh już dziś w Biedronce

Hykker Power Bank 4800 mAh to zewnętrzne, mobilne źródło energii. Uchroni smartfon, aparat, tablet lub inne urządzenie przed rozładowaniem się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego źródła zasilania - np. na stoku, w górach, czy podczas podróży. Power Bank to obowiązkowy element wyposażenia również tych, którzy chcą zrezygnować z noszenia ładowarki z plączącym się kablem i odkładania telefonu w pobliże gniazdka elektrycznego.

Hykker Power Bank 4800 ma metalową obudowę zabezpieczającą urządzenie przed uszkodzeniami fizycznymi. Dzięki niej power bank sprawdzi się jako towarzysz każdej podróży. Urządzenie wyposażono także we wskaźnik poziomu naładowania, który pozwala precyzyjnie zarządzać transmisją energii, a samo urządzenie ładuje się za pomocą przewodu USB, który znajduje się w zestawie (czas ładowania akumulatora wynosi jedynie 6 godzin).

Hykker Power Bank 4800 będzie dostępny w 4 wersjach kolorystycznych: czerwonej, niebieskiej, złotej i srebrnej. Jego wymiary - 90 x 77 x 22 mm - sprawiają, że produkt jest wyjątkowo poręczny i wygodny do noszenia (waga: 231 g).

Urządzenie posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.

Hykker Power Bank 4800 w cenie 29,99 zł jest już dostępny we wszystkich sklepach sieci Biedronka.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto