A A A

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - układ NVIDII dla graczy

22 lutego 2019, 12:30
Rodzina kart NVIDIA Turing poszerza się o kolejne GPU. Premierę ma GeForce GTX 1660 Ti - układ graficzny skierowany do gamingowego mainstreamu.
INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - układ NVIDII dla graczy

VIDIA Turing to nie tylko ray tracing i DLSS. Tych technologii nie znajdziemy w najnowszym układzie NVIDII. Zamiast tego "zieloni" stawiają na rozsądną cenę sparowaną z wydajnością, która pozwoli na uruchomienie nowych gier w rozdzielczości Full HD w wysokich ustawieniach. Nowy GPU obsługuje także technologię Adaptive Shading i wykorzystuje wysoki poziom IPC (ilość instrukcji w takcie zegara) układów NVIDIA Turing. Układ ten ma wszelkie zadatki na powtórzenie sukcesu takich kart średniego segmentu jak GeForce GTX 1060 czy GeForce GTX 960. Nic więc dziwnego, że już w dniu globalnej premiery INNO3D prezentuje swoją odmianę najnowszego GeForce'a.

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 może pochwalić się wydajnością na poziomie GeForce'a GTX 1070. Producent wyposażył kartę w 6 GB szybkiej pamięci GDDR6, pracujących na 192-bitowym interfejsie. Układ graficzny i pamięć są tu chłodzone za pomocą dwóch wentylatorów - chłodzenie wręcz zachęca do podkręcania.

"Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najlepsze układy chłodzenia dla każdego wprowadzanego przez nas produktu" - komentuje starszy menedżer produkt INNO3D, Ken Wong. "Nie szczędząc środków, nasi inżynierowie zajmujący się badaniami i rozwojem koncentrują się na stworzeniu super wydajnych i super cichych rozwiązań chłodzących dla naszych graczy - rozwój naszego nowego modelu: INNO3D GeForce GTX  1660 Ti utrzymał tę zasadę za pomocą chłodzenia klasy Twin X2 ".

Produkt wyceniono na 1339 zł.

Specyfikacja:

  • Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1770
  • Złącza video: HDMI 2.0b, Display Port 1.4
  • Ilość pamięci RAM: 4 GB
  • Rodzaj pamięci RAM: GDDR6
  • Przepustowość pamięci: 12 Gbps
  • CUDA: 1536
  • Rekomendowana moc zasilacza: min. 500W
  • Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
  • Długość karty [mm]: 196

PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto