A A A

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - układ NVIDII dla graczy

22 lutego 2019, 12:30
Rodzina kart NVIDIA Turing poszerza się o kolejne GPU. Premierę ma GeForce GTX 1660 Ti - układ graficzny skierowany do gamingowego mainstreamu.
INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - układ NVIDII dla graczy

VIDIA Turing to nie tylko ray tracing i DLSS. Tych technologii nie znajdziemy w najnowszym układzie NVIDII. Zamiast tego "zieloni" stawiają na rozsądną cenę sparowaną z wydajnością, która pozwoli na uruchomienie nowych gier w rozdzielczości Full HD w wysokich ustawieniach. Nowy GPU obsługuje także technologię Adaptive Shading i wykorzystuje wysoki poziom IPC (ilość instrukcji w takcie zegara) układów NVIDIA Turing. Układ ten ma wszelkie zadatki na powtórzenie sukcesu takich kart średniego segmentu jak GeForce GTX 1060 czy GeForce GTX 960. Nic więc dziwnego, że już w dniu globalnej premiery INNO3D prezentuje swoją odmianę najnowszego GeForce'a.

INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 może pochwalić się wydajnością na poziomie GeForce'a GTX 1070. Producent wyposażył kartę w 6 GB szybkiej pamięci GDDR6, pracujących na 192-bitowym interfejsie. Układ graficzny i pamięć są tu chłodzone za pomocą dwóch wentylatorów - chłodzenie wręcz zachęca do podkręcania.

"Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najlepsze układy chłodzenia dla każdego wprowadzanego przez nas produktu" - komentuje starszy menedżer produkt INNO3D, Ken Wong. "Nie szczędząc środków, nasi inżynierowie zajmujący się badaniami i rozwojem koncentrują się na stworzeniu super wydajnych i super cichych rozwiązań chłodzących dla naszych graczy - rozwój naszego nowego modelu: INNO3D GeForce GTX  1660 Ti utrzymał tę zasadę za pomocą chłodzenia klasy Twin X2 ".

Produkt wyceniono na 1339 zł.

Specyfikacja:

  • Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1770
  • Złącza video: HDMI 2.0b, Display Port 1.4
  • Ilość pamięci RAM: 4 GB
  • Rodzaj pamięci RAM: GDDR6
  • Przepustowość pamięci: 12 Gbps
  • CUDA: 1536
  • Rekomendowana moc zasilacza: min. 500W
  • Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
  • Długość karty [mm]: 196

PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto