A A A

Inteligentny dom z Honorem

20 maja 2020, 15:00
Honor Choice to pełna gama inteligentnych produktów wytwarzanych przez znanych producentów.
Inteligentny dom z Honorem

Honor Choice w pigułce

Najnowsze produkty, które trafiły na listę polecanych przez firmę inteligentnych urządzeń przydatnych w domu i codziennym życiu, to m.in. telewizor i odkurzacz. Więcej urządzeń trafi do sprzedaży już tego lata.

Honor Choice w założeniu producentów ma pokazywać zaangażowanie marki we wprowadzanie kolejnych innowacji w produktach, a także odzwierciedlać filozofię eleganckiego i skupionego na człowieku projektowania. Wykorzystuje przy tym innowacyjne technologie, takie jak Huawei HiLink.

 

Telewizory

Najnowsze inteligentne telewizory to seria Honor Vision X1, wyposażona w opcje dekodowania i wyświetlania 8K, Motion Estimate, Motion Compensation oraz w głośniki wyjściowe 4*10 W. Te inteligentne telewizory zapewniają realistyczny obraz uzupełniony dobrą jakością dźwięku. Zainstalowano w nich inteligentnego asystenta, urządzeniami można też sterować z innych urządzeń firmy Honor.

Seria Vision X1 jest dostępna w rozmiarach 65 cali, 55 cali i 50 cali.

 

Odkurzacze

Inteligentny odkurzacz jest lekkim i, jak zapewnia producent, bardzo wszechstronnym narzędziem czyszczącym, z zaawansowaną technologią odsysania i zmywania. Napędzany silnikiem o mocy 350 W ze 100 000 obr/minutę ma ogromną moc. Jest wyposażony w akumulator gwarantujący 65 minut pracy. Posiada również system sterylizacji UV, aby skutecznie eliminować bakterie na różnych powierzchniach.

Latem Honor Choice planuje wprowadzenie wentylatora i nawilżacza powietrza. Producent zapewnia, że są to urządzenia, które pomogą użytkownikom uciec od upału i cieszyć się przyjemnym chłodem. Natomiast lampa biurkowa, elektroniczna szczoteczka do zębów i inteligentny czajnik, wyposażone w liczne udogodnienia, pozwolą wygodnie i zdrowo żyć.

Urządzenia Honor Choice będą dostępne od czerwca.

fot. Honor


Paula Jeziorska
Tagi: sprzęt, Honor
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto