A A A

Inteligentny dom z Honorem

20 maja 2020, 15:00
Honor Choice to pełna gama inteligentnych produktów wytwarzanych przez znanych producentów.
Inteligentny dom z Honorem

Honor Choice w pigułce

Najnowsze produkty, które trafiły na listę polecanych przez firmę inteligentnych urządzeń przydatnych w domu i codziennym życiu, to m.in. telewizor i odkurzacz. Więcej urządzeń trafi do sprzedaży już tego lata.

Honor Choice w założeniu producentów ma pokazywać zaangażowanie marki we wprowadzanie kolejnych innowacji w produktach, a także odzwierciedlać filozofię eleganckiego i skupionego na człowieku projektowania. Wykorzystuje przy tym innowacyjne technologie, takie jak Huawei HiLink.

 

Telewizory

Najnowsze inteligentne telewizory to seria Honor Vision X1, wyposażona w opcje dekodowania i wyświetlania 8K, Motion Estimate, Motion Compensation oraz w głośniki wyjściowe 4*10 W. Te inteligentne telewizory zapewniają realistyczny obraz uzupełniony dobrą jakością dźwięku. Zainstalowano w nich inteligentnego asystenta, urządzeniami można też sterować z innych urządzeń firmy Honor.

Seria Vision X1 jest dostępna w rozmiarach 65 cali, 55 cali i 50 cali.

 

Odkurzacze

Inteligentny odkurzacz jest lekkim i, jak zapewnia producent, bardzo wszechstronnym narzędziem czyszczącym, z zaawansowaną technologią odsysania i zmywania. Napędzany silnikiem o mocy 350 W ze 100 000 obr/minutę ma ogromną moc. Jest wyposażony w akumulator gwarantujący 65 minut pracy. Posiada również system sterylizacji UV, aby skutecznie eliminować bakterie na różnych powierzchniach.

Latem Honor Choice planuje wprowadzenie wentylatora i nawilżacza powietrza. Producent zapewnia, że są to urządzenia, które pomogą użytkownikom uciec od upału i cieszyć się przyjemnym chłodem. Natomiast lampa biurkowa, elektroniczna szczoteczka do zębów i inteligentny czajnik, wyposażone w liczne udogodnienia, pozwolą wygodnie i zdrowo żyć.

Urządzenia Honor Choice będą dostępne od czerwca.

fot. Honor


Paula Jeziorska
Tagi: sprzęt, Honor
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościKolekcjonerskie NFT dla kinomanów
29 listopada 2021
Dystrybutor filmów AMC Networks oraz firma Sony Pictures zaoferują niewymienialne tokeny uczestnikom programu lojalnościowego.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto