A A A

Istotne zmiany w iPhone'ach w 2021 roku?

6 grudnia 2019, 12:20
Prognozowane działania Apple'a obejmują usunięcie z iPhone'ów portu Lightning.
Istotne zmiany w iPhone'ach w 2021 roku?

Według informacji MacRumors analityk Ming-Chi Kuo zajmujący się prognozowaniem potencjalnych działań między innymi koncernu Apple wytypował, że w 2021 roku koncern zrezygnuje ze stosowania w iPhone'ach portu Lightning. Modele telefonów spod znaku nadgryzionego jabłka od wielu lat były w niego wyposażone.

Według Ming-Chi Kuo port Lightning nie byłby zastąpiony np. złączem USB-C – koncern raczej będzie dążył do zupełnego wyeliminowania tego komponentu i wprowadzenia całkowicie bezprzewodowych iPhone'ów. Być może złącze USB-C stanowiłoby fazę przejściową pomiędzy obecnym Lightning a rezygnacją z przewodowych smartfonów.

Na razie pewne jest, że w przyszłym roku możemy się spodziewać od koncernu aż czterech nowych modeli iPhone'ów, przy czym z pewnością pojawi się tam też modem 5G.

fot. Pexels – Pixabay


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto