A A A

Kamery zarejestrowały wybuch iPhone'a 6S Plus

20 marca 2017, 14:00
Na filmie nagranym w australijskim sklepie z telefonami uchwycono wybuch smartfona Apple.
Kamery zarejestrowały wybuch iPhone'a 6S Plus

Mężczyzna znajdujący się przy ladzie chciał oddać do naprawy solidnie poturbowany smartfon. Urządzenie miało potłuczoną szybkę, a do tego właściciel skarżył się na nieprawidłowości w działaniu ekranu i baterii. Opisując swój problem, nie wiadomo czemu, uciskał obudowę. W pewnym momencie, iPhone po prostu się zapalił, a mężczyzna odruchowo odrzucił go w stronę ekspedienta.

 

Po chwili, sprzedawca ugasił urządzenie używając gaśnicy. Nikomu nic się nie stało, ale sklep został zamknięty na resztę dnia, a świadkowie zdarzenia zapewne prędko nie zapomną tego co się stało.

Nie są znane dokładne okoliczności i sposób użytkowania smartfonu, więc ciężko ocenić, co było powodem samozapłonu, ani stanu, w jakim znajdował się w momencie przyniesienia go do sklepu. Nie mniej jednak, warto traktować to wydarzenie jako przestrogę.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
lactoral
lactoral
21 marca 2017, 06:29
Trzeba zauważyć, w jakim stanie jest telefon więc to nie wina telefonu tylko użytkownika. Z tej historii cieszy mnie jedno, że użytkownik myślał (szanował swój portfel) i nie poszedł do serwisu Apple.
dawidsab
dawidsab
20 marca 2017, 17:23
Witam! Czyli... "iPhone 6S Plus" poszedł w ślady "Samsunga Galaxy Note 7"? :oczy:  Też lubi wybuchać :P .
Najnowsze aktualności
Modem 5G produkcji Intela
23 listopada 2017
Intel rozwija portfolio produktów bezprzewodowych sieci 5G. Do oferty wprowadzone zostaną Intel XMM 8000, pierwsza rodzina komercyjnych modemów...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto