A A A

Kolejna aktualizacja Instagrama

31 marca 2020, 12:00
Aplikacja początkowo służąca do udostępniania zdjęć i filmów powoli przekształca się w medium komercyjne.
Kolejna aktualizacja Instagrama

Instagram coraz częściej wykorzystywany jest do promocji firm, usług i produktów. Zainteresowana tym grupa użytkowników oczekuje ciągłych nowości, które spełnią oczekiwania związane z działalnością komercyjną.

Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie tej aplikacji, jej twórcy postanowili wypuścić nowy zestaw animowanych, zaokrąglonych naklejek do selfie. Na razie są one dostępne tylko dla niektórych użytkowników w wybranych rejonach. Jako pierwszy poinformował o nich Matt Navarra, udostępniając na swoim koncie ilustracje pokazujące nowe możliwości.

Instagram jest platformą znaną z ciągłych aktualizacji. Najnowsza została przyspieszona przez ogólnoświatową sytuację, która wymusza domową izolację.

W tym roku zespół programistów wypuścił już kilka nowości. Pierwszą z nich była bardzo dobrze przyjęta opcja odpowiedzi za pomocą GIF-a. Kolejne to oczekiwane przez przedsiębiorców hashtagi do najważniejszych wydarzeń i dodanie kodów QR, które przede wszystkim doceniają pracownicy firmowych działów marketingu.

Od czasu pojawienia się w sieci w 2010 r. Instagramowi udało się uzyskać status jednej z najczęściej wykorzystywanych platform społecznościowych.

fot. Gerald – Pixabay


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto