A A A

Komputer mobilny Motoroli dostępny w Polsce

12 lipca 2010, 12:02
Komputer mobilny Motoroli dostępny w Polsce
Avnet, autoryzowany dystrybutor Motoroli w Polsce, wprowadził do oferty kieszonkowy komputer mobilny klasy korporacyjnej ES400, zapewniający wszechstronną obsługę transmisji głosu i danych i oferujący użytkownikom wiele funkcjonalności biznesowych.

ES400 jest najmniejszym urządzeniem Motorola typu EDA (Enterprise Digital Assistant). Stanowi połączenie ciekawej stylistyki z dobrej klasy komputerem mobilnym, co pozwala osobom pracującym w terenie i zmagającym się z licznymi obowiązkami administracyjnymi na znacznie więcej niż tylko odbieranie i wysłanie informacji. Zdalny dostęp do narzędzi, które są zwykle przypisane do komputera stacjonarnego, pozwala im na niemalże natychmiastowe działanie, a w konsekwencji na podtrzymywanie swojej produktywności czy efektywności.

Najważniejsze cechy ES400:
- komputer mobilny umożliwiający zdalny dostęp do najważniejszych aplikacji biznesowych, począwszy od systemów zarządzania stanami magazynowymi i zamówieniami, na firmowych bazach danych skończywszy (konfigurowalny interfejs użytkownika korporacyjnego Motorola)
- procesor 600MHz ARM11; 256MB RAM / 1GB Flash; gniazdo kart pamięci microSD (obsługa do 32GB dodatkowej pamięci)
- duża wytrzymałość na upadki, odporność na wilgoć, deszcz oraz kurz
- wysokiej rozdzielczości aparat umożliwiający gromadzenie zdjęć, odtwarzanie plików video oraz odczytywanie kodów kreskowych typu 1D i 2D; zaawansowana funkcjonalność WLAN – transmisja danych i głosu; GPS
- pracujący na całym świecie telefon mobilny w technologii 3.5G z wybieraną przez użytkownika łącznością GSM/CDMA oraz funkcjonalnością push-to-talk*; najlepsze w swojej klasie urządzenie 3,5G z obsługą dwóch użytkowników szerokopasmowego WAN (GSM HSPA oraz CDMA-EVDO Rev. A)
- 3-calowy kolorowy ekran dotykowy
- kompatybilność z pakietem zabezpieczeń Mobile Security Suite firmy Motorola
- Motorola Max Locate – najlepsze w swojej klasie urządzenie GPS pozwalające na uzyskanie połączenia na tzw. wymagających obszarach
- klawiatury QWERTY, AZERTY, QWERTZ – jedyne na rynku urządzenie tej kategorii oferujące trzy klawiatury do wyboru
*wymagane jest oprogramowanie PTT dostarczone przez operatora bądź odpowiednie oprogramowanie VoIP PTT, jak np. TEAM Motoroli.


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto