A A A

Krokomierz z alarmem bezpieczeństwa w ofercie Hamy

15 czerwca 2011, 10:20
Krokomierz z alarmem bezpieczeństwa w ofercie Hamy

Nowa seria krokomierzy Hama, które trafiły właśnie na polski rynek, zdecydowanie ułatwi użytkownikom utrzymanie niezbędnej aktywności każdego dnia. Niemieckie produkty będą przydatne zwłaszcza dla osób, które potrzebują dodatkowej motywacji do pozbycia się nadwagi.

Nowe krokomierze Hama wyposażone zostały - w zależności od modelu - w specjalny alarm z możliwością natychmiastowego uruchomienia w razie niebezpieczeństwa lub radio ze słuchawkami dousznymi. Pozwalają na pomiary na dystansach liczących do 99999 kroków. Dzięki regulacji długości kroku użytkownik może precyzyjnie mierzyć przebyte odległości. Dodatkową motywacją do chodzenia jest licznik kalorii, który pokazuje ich dokładne zużycie. Zintegrowany stoper pozwala na bieżącą kontrolę tempa. Z kolei regulator czułości ruchu rozpoznaje, kiedy chodzimy, a kiedy biegniemy. W ten sposób można mierzyć tylko te kroki, które są wykonywane podczas joggingu. Niemieckie krokomierze można przypiąć do spodni za pomocą wygodnego klipsa.

Antynapadowy model "PM-Alarm" dysponuje specjalnym sznureczkiem w kształcie pętelki. Linka służy do tego, żeby - w razie napadu, zasłabnięcia lub innego niebezpieczeństwa - krótkim szarpnięciem włączyć głośny alarm. Elektroniczna syrena z pewnością przyciągnie uwagę osób znajdujących się w najbliższym, a także nieco dalszym otoczeniu. Z kolei model "PM-Radio" wyróżnia się spośród innych krokomierzy zintegrowanym radiem oraz wygodnymi słuchawkami dousznymi.

Sugerowana przez Hama detaliczna cena modelu "PM-Alarm" wynosi 59,90 zł, zaś wersji "PM-Radio" - 69,90 zł. Produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją producenta.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto