A A A

Logitech Wireless Headset oraz Logitech Wireless Boombox

20 września 2011, 08:35
Logitech Wireless Headset oraz Logitech Wireless Boombox

Firma Logitech prezentuje dwa nowe urządzanie z portfolio akcesoriów tabletowych.

Słuchawki Logitech Wireless Headset wykorzystują łączność Bluetooth i są kompatybilne z urządzeniami takimi jak: iPad, iPhone i iPad touch. Laserowo strojone membrany gwarantują czysty dźwięk bez zakłóceń. Niezależnie czy korzystamy z funkcji FaceTime czy prowadzimy zwykłą rozmowę telefoniczną, dźwięk zawsze będzie czysty. Wszystko dzięki technologii redukcji szumów. Wydajna bateria pozwala cieszyć się muzyczną rozrywką lub rozmowami nawet przez sześć godzin bez przerwy.

W połączeniu z Logitech Wireless Boombox, smartfon lub tablet może zmienić się w odtwarzacz strumieniowego dźwięku. Stworzone z myślą o iPadach, iPhone’ach i iPodach touch urządzenie, zapewnia dużą swobodę. Bezprzewodowe połączenie pozwala umieścić Wirelless Boombox w odległości nawet do 10 metrów od źródła dźwięku, a wydajna bateria gwarantuje do sześciu godzin odtwarzania bez przerwy. Głośnik został wyposażony w osiem specjalnie zaprojektowanych membran, dzięki którym możemy cieszyć się czystym dźwiękiem w wysokiej jakości, od tonów wysokich po głębokie basy.

Premierowe akcesoria dedykowane tabletom będą dostępne w Europie od września w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych:

Logitech Wireless Headset – 239,99 PLN,

Logitech Wireless Boombox – 599,99 PLN.

Więcej informacji na temat nowych produktów znajduje się na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto