A A A

MP-60R - świecąca podkładka pod myszkę

13 listopada 2017, 14:00
Bloody, marka akcesoriów i peryferii komputerowych, wprowadza do sprzedaży gamingową podkładkę LED RGB pod mysz - MP-60R.
MP-60R - świecąca podkładka pod myszkę

Podkładka Bloody MP-60R z RGB ma wymiary 354 na 256 mm. Mimo zainstalowanego podświetlenia produkt ma  2,6 mm grubości. Składa się na to gumowy, antypoślizgowy spód i ultragładki materiał wierzchni, gwarantujący szybki ślizg myszy.

Iluminacja podkładki aktywuje się po podłączeniu jej do komputera za pomocą odpinanego kabla USB. W pamięci MP-60R znajduje się 10 predefiniowanych efektów świetlnych wykorzystujących paletę ponad 16 milionów kolorów.

Zmiany efektów dokonuje się bez użycia zewnętrznej aplikacji - za pomocą niewielkiego przycisku w górnej części podkładki. Dodatkowo, specjalne oprogramowanie Bloody umożliwia pełną kontrolę nad RGB - od wyboru kolorów do zaprogramowania efektów ich projekcji.

Świecąca podkładka uzupełnia ofertę podświetlanych produktów dla graczy tworzoną przez Bloody (klawiaturę, myszkę i słuchawki).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto