A A A

Materiałowa podkładka Sharkoon

27 lutego 2018, 12:00
Niemiecki producent zaprezentował ciekawy rodzaj podkładki pod mysz. Jest to nietypowe połączenie podświetlenia RGB z miękką podkładką materiałową, którą możemy dosłownie zawinąć w rulonik i schować do kieszeni.
Materiałowa podkładka Sharkoon

Mowa o modelu 1337 RGB, który jest zrobiony z opatentowanego materiału znanego już przy serii podkładek 1337. Został on dobrany tak, aby ruchy myszki miały jak najmniejszy opór, ale jednocześnie można było je wyczuwać.

Dodatkowo podkładka ma prowadnicę do kabla od myszki, która eliminuje ryzyko zahaczenia go o inne rzeczy. Często jest to prawdziwą zmorą graczy i przytrafia się oczywiście w trakcie meczu w najważniejszym momencie. Krawędzie są obszyte, a kolor ich podświetlenie można w prosty sposób kontrolować za pomocą jednego przycisku znajdującego się na początku podkładki. Całość podłączamy do komputera lub odpowiedniej ładowarki za pomocą kabla USB o długości 180cm. Więcej szczegółów jak wymiary znaleźć można w danych technicznych poniżej.

Dane techniczne:

Nazwa: Podświetlana materiałowa podkładka pod mysz - Sharkoon 1337 RGB

Kod kreskowy: 4044951021567

Wymiary: 359 x 279 mm (szerokość x długość)

Grubość podkładki: 3mm

Typ podkładki: materiałowa

Powierzchnia: tekstylna

Spód: guma antypoślizgowa

Zszyte krawędzie: Tak


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto