A A A

Microsoft 365 i Azure Stack - nowości z Microsoft Inspire

11 lipca 2017, 07:50
Microsoft poinformował o wprowadzenie na rynek nowego pakietu usług przeznaczonych dla biznesu – Microsoft 365.
Microsoft 365 i Azure Stack - nowości z Microsoft Inspire

Pakiet ten oparty został na najlepszych rozwiązaniach biznesowych usługi Office 365, Windows 10 i Enterprise Mobility + Security. Microsoft 365 został zaprojektowany, aby wspierać rozwój wszystkich przedsiębiorstw oraz pracowników, stawiając ludzi w centrum cyfrowej transformacji dając im możliwość nowe możliwości pracy zdalnej z dowolnego miejsca i o dowolnym czasy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Ponadto firma z Redmond wraz z Dell EMC, HPE i Lenovo, ogłosiła dostępność Microsoft Azure Stack. Azure Stack to rozszerzenie platformy Azure, które wprowadza płynność i szybkość chmury do stacjonarnego środowiska umożliwiając tworzenie zupełnie nowych scenariuszy opartych na rozwiązaniach hybrydowych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto