A A A

Microsoft Edge już wkrótce w wersji mobilnej

9 października 2017, 14:15
Firma z Redmond testuje mobilną wersję swojej przeglądarki internetowej. Microsoft Edge już wkrótce zadebiutuje na systemach Android i iOS.
Microsoft Edge już wkrótce w wersji mobilnej

Microsoft Edge coraz lepiej radzi sobie na rynku przeglądarek desktopowych. Choć pod względem popularności do Chrome'a czy Mozilli wciąż daleko, użytkownicy cenią program za prostotę, szybkość działania i dobre radzenie sobie z zawartością HTML5. Firma z Redmond postanowiła więc pójść za ciosem i udostępnić mobilną wersję Edge'a.

Aplikacja ma umożliwiać pełną synchronizację z przeglądarką na komputerze. Będzie można kontynuować przeglądanie danych stron na urządzeniu mobilnym, korzystać z zapisanych na komputerze zakładek i posiadać dostęp do historii przeglądania. Microsoft zapowiada, że mobilny Edge będzie tak samo przejrzysty i szybki jak na komputerze. Aplikację można już testować zapisując się do programu Insider.

Wraz z zapowiedzią przeglądarki Microsoft Edge na Androida i iOS, Microsoft zaprezentował również całkowicie odmieniony Microsoft Launcher (wcześniej Arrow Launcher) na system od Google. Wersję Beta nakładki można już pobierać ze Sklepu Play.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
AutoMapa wprowadza CB Radio
25 kwietnia 2019
Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto