A A A

Modecom FreeTAB 2099

16 lipca 2012, 08:54
Modecom FreeTAB 2099

Modecom - rodzimy producent sprzętu komputerowego, zamierza na długo zagościć na rynku tabletów multimedialnych. Tym razem, multimedialne portfolio polskiego producenta zostało poszerzone o tablet z ekranem pojemnościowym (5 punktowy dotyk) model Modecom FreeTAB 2099.

Tablet napędzany jest procesorem RK 2906 ARM CORTEX A8, taktującym z prędkością 1.0 GHz, wpieranym przez 512 MB pamięci operacyjnej. Wbudowana w urządzenia 4Gb pamięć Flash pozwala użytkownikom na przechowywanie znacznej ilości danych. Natomiast, dla tych użytkowników, którzy potrzebują więcej pamięci, producent zainstalował czytnik kart microSD, z obsługą do 32 GB.

Producent zapewnia, że tablet Modecom FreeTAB 2099 cechuje wysoka jakość wyświetlanych obrazów oraz bardzo przyjemna dla użytkownika obsługa. Te dwie ostatnie cechy tablet ma zawdzięczać pojemnościowemu ekranowi z pięcioma punktami dotyku. Dzięki możliwości sterowania, typowym dla ekranu pojemnościowego gestem szczypania, użytkownik z łatwością przewinie strony internetowe, czy też w zależności od potrzeb zwiększy lub zmniejszy obszar pracy. Ponadto w ekranie zastosowano także funkcję wielodotyku.

Tablet Modecom FreeTAB 2099 działa w oparciu o system operacyjny Android 4.0 ICS, z dostępem do Google Play, dzięki któremu użytkownicy otrzymują dostęp do nieograniczonej liczby gier i aplikacji, w tym wielu darmowych.

Modecom FreeTAB 2099 to również szeroki wachlarz akcesoriów, które wzbogacają możliwości multimedialne urządzenia. Na szczególną uwagę zasługuje chociażby wbudowany w przedniej części obudowy aparat, który umożliwia prowadzenie rozmów wideo za pośrednictwem darmowych komunikatorów internetowych. Z kolei moduł WiFi umożliwia bezprzewodowe połączenie z siecią internetową. Wbudowana w tablet Modecom FreeTAB 2099 bateria o pojemności 3000 mAh pozwala na około 5 godzin (według producenta) ciągłej pracy z urządzeniem.

Sugerowana cena brutto: 340zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto