A A A

Motorola też będzie mieć składanego smartfona

4 marca 2019, 10:00
Informacje te pojawiły się w internecie po rozmowie z oficjalnymi przedstawicielami marki. Składany smartfon Motoroli może mieć premierę jeszcze w tym roku.
Motorola też będzie mieć składanego smartfona

Składany smartfon od Motoroli może pojawić się w okolicach drugiej połowy 2019 roku - konkretniej w sierpniu. Wtedy producent ma pokazać swój pomysł na urządzenie, które można składać. Jeśli plotki się potwierdzą, to składany smartfon Motoroli będzie składał się w pozycji poziomej - tak jak starsze urządzenia z klapką.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji dotyczącej tego urządzenia.

Seria Razr była częścią linii telefonów o nazwie 4LTR, która opracowana została w roku 2003, a na rynku pojawiła się w trzecim kwartale roku 2004. Flagowym modelem nowej rodziny był Razr V3 - telefon wyposażony m.in. w łącza Blutooth mini USB, obsługę protokołu WAP 2.0 oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Niby nic szczególnego, ale niezwykle oryginalny wyglądi smukła sylwetka tej komórki sprawiły, że z miejsca zyskała ona dużą popularność.

/ fot. TrustedReviews


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto