A A A

Mysz gamingowa HyperX Pulsefire Surge RGB

11 kwietnia 2018, 14:30
HyperX, sekcja gamingowa Kingston Technology Company, ogłosił premierę swojej nowej gamingowej myszki HyperX Pulsefire SurgeTM.
Mysz gamingowa HyperX Pulsefire Surge RGB

Pulsefire Surge zapewnia wyjątkową precyzję dzięki sensorowi Pixart 3389 o rozdzielczości do 16000 DPI. Wytrzymałość lewego i prawego przycisku oceniane są na 50 milionów kliknięć. Dzieje się tak za sprawą przełączników Omron, które zapewniają wyjątkową responsywność i jakość użytkowania. Mysz wyposażona jest także w podświetlenie RGB 360 stopni, które użytkownicy mogą personalizować przy wykorzystaniu oprogramowania HyperX NGenuity.

Pulsefire Surge oferuje do pięciu zaprogramowanych, w pełni personalizowanych, ustawień DPI, wspierających rozdzielczości do 16000 DPI, aby umożliwić graczom dostosowanie urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb. Wbudowana pamięć pozwala na ustawienie efektów oświetlenia oraz kolorystyki i ich zapis na trzech profilach, które można zmieniać w trakcie grania. Ustawienia oświetlenia LED pozwalają graczom wybrać i ustawić kolorystykę RGB na 360-stopniowym okręgu oraz na logo HyperX przy wykorzystaniu oprogramowania NGenuity. Dodatkowo, to zaawansowane narzędzie pozwala sprecyzować ustawienia sensora według preferencji każdego użytkownika, a także utworzyć makra.

Zaprojektowana, aby zapewnić komfort podczas gamignowych sesji, Pulsefire Surge wykorzystuje elastyczny kabel w oplocie, który pozwoli na gładsze poruszanie gryzoniem, a także zwiększy żywotność urządzenia. Mysz została zaprojektowana symetrycznie oraz wyposażona w duże ślizgacze dla wygodniejszego poruszania po powierzchniach.

Mysz Pulsefire Surge RGB jest już dostępna u autoryzowanych sprzedawców w cenie 299 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościOryginalna podkładka Natec Retro
23 kwietnia 2018
Natec postanowił ułatwić życie wielu użytkownikom komputerów, wprowadzając do sprzedaży podkładkę „Natec Retro - W niedzielę...

AREZ – nowa marka kart graficznych
23 kwietnia 2018
Firma ASUS zaprezentowała nową markę, pod którą oferowane będą karty graficzne ASUS Radeon RX. Karty graficzne AREZ, z nazwą inspirowaną...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto