A A A

Netflix wchodzi do gry

27 sierpnia 2021, 08:00
Od wczoraj użytkownicy platformy streamingowej mogą wypróbować dwie gry: Stranger Things 1984 i Stranger Things 3.
Netflix wchodzi do gry

Credo Netfliksa związane z usługą: brak reklam i zakupów w aplikacji

W czwartek (26.08.2021 r.) część subskrybentów Netfliksa na stronie głównej aplikacji na urządzenia przenośne znalazła katalog „Graj w gry mobilne". Co ciekawe, dzieje się tak tylko w Polsce.

Po zalogowaniu się użytkownicy mogą wybrać jedną z gier „Stranger Things". Następnie są przenoszeni do sklepu Google'a, z którego mogą pobrać grę. – Jesteśmy na wczesnym etapie i mamy jeszcze dużo pracy do wykonania w nadchodzących miesiącach, ale to nasz pierwszy krok – zapowiadają przedstawiciele Netfliksa.

Obecnie dostęp do usługi mają właściciele urządzeń z systemem Android. Na iOS-a gry trafią w najbliższych miesiącach. Użytkownicy, którzy nie widzą katalogu z grami w swojej aplikacji, zobaczą nową usługę w ciągu kilku dni. Wejście platformy streamingowej w świat gier mobilnych to kolejny krok rozszerzania oferty rozrywkowej Netfliksa.

fot. Twitter/Netflix


Katarzyna Bielińska
Tagi: Netflix
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Raport FTC na temat gromadzenia danych
24 października 2021
Dostawcy usług internetowych zbierają ogromną ilość szczegółowych danych na temat klientów – wynika z raportu Federalnej Komisji Handlu...

Drożeje Raspberry Pi
24 października 2021
Cena jednopłytkowego komputera Raspberry Pi wzrosła po raz pierwszy od czasu premiery

Taniej na platformie Google Play
24 października 2021
Nie wszystko drożeje. Koncern z Mountain View ogłosił obniżkę opłat dla autorów aplikacji rozpowszechnianych na zasadzie subskrypcji za...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto